Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/sumno-ale-zhyttyevo-knyhy-bez-happy-end/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сумно, але життєво: книги без happy end

17.03.2020
Відгук

Реальність не завжди така, якою ми готові її сприймати. Рано чи пізно кожен дізнається про те, що життя — це не казка. Однак література має силу, щоб передати нам дрібку досвіду для боротьби із примхами жорстокої дійсності. Головні герої нашої сьогоднішньої підбірки можуть поділитися із читачами правдивими історіями людських доль і почуттів, яких не можна оминути не пустивши бодай одну сльозу. 

Книги, від яких плакав увесь світ

Міст у Терабітію.jpgОдин із найвизначніших дитячих творів за версією Американської літературної асоціації «Міст у Терабітію» від Кетрін Паттерсон, що вийшла в українському перекладі 2019 року - це сумна книга про зворушливий світ, який назавжди лишився у пам’яті багатьох дітей і дорослих. Історія п’ятикласника бігуна Джессі Еронса та його суперниці Леслі Берк, які кинули виклик дитячим страхам і особистим непорозумінням.

Альпійська балада.jpgУ основі повісті «Альпійська балада» - драматичної книги знаменитого білоруського письменника Василя Бикова - безсмертне кохання, що зазнає важких випробувань у вогнищі Другої світової війни. Герої оповіді — молодий солдат і його дівчина, котрі тікають з концтабору, в далеких австрійських Альпах та зазнають неабияких випробувань, щоб пробитися до партизанів. Ця важка і героїчна історія дає поживу для глибоких роздумів про долю людини, вічні моральні цінності та справжню велич любові.

Стоунер.jpgІсторія життя і смерті людини, яка народилась не в тому місці і не в той час. Один із чотирьох завершених романів Джона Вільямса «Стоунер» – це меланхолійна книга про життя, яке могло б скластися зовсім інакше, якби безжальна реальність дозволила ступити бодай один крок у невідоме. Виходець із селянської родини - Стоунер став доктором літератури і віддав своє життя заради того, щоб змінити цей світ на краще. Його історія як ніколи важлива сьогодні в епоху галасу і відчуження.

Прощавай, зброє.jpgРоман «Прощавай, зброє» від класика американської антивоєнної прози і нобелівського лауреата з літератури Ернеста Гемінгвея – це книга без щасливої кінцівки. Війна – це також історія без щасливого завершення, адже це нечесна гра, в якій апріорі не може бути переможців. Наш головний герой, колишній архітектор Фредерік Генрі проходить найважчі випробування Першої світової війни на стороні переможців, але лишається переможеним назавжди.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%