Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/shcho-pyshut-pro-nashykh-chotyrylapykh-druziv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Що пишуть про наших чотирилапих друзів

07.08.2019
Відгук

Вони наші друзі, порадники, інколи — просто мовчазні візаві. Це ті, хто нас любить попри образи та нехтування, ті, хто віддані не тому що, а просто, бо ти в них є. Наші чотирилапі друзі.

Книжки про домашніх улюбленців - це своєрідна вдячність тим, кого ми часом не помічаємо, можливість краще зрозуміти свого пухнастика.

Ми підготували для вас книги, що дозволять краще пізнати життя домашніх улюбленців і стануть беззаперечним аргументом їх любові та безкорисливості.

Життя і мета собаки. Брюс Кемерон

життя і мета собаки.jpgКнижки про собак – це завжди про вірність, дружбу та підтримку. Адже ці пухнастики можуть навчити нас безкорисливої любові та відданості. У книзі Брюса Кемерона «Життя і мета собаки» ми маємо змогу прожити 4 життя собаки, що наповненні безмежною любов‘ю до людини та пошуком власного призначення. Крім того, це не лише прониклива історія пса, а й свого роду дослідження поведінки собаки. Книга навчить вас краще розуміти своїх улюбленців та, можливо, запалить бажання завести й собі такого друга.

Подорож собаки. Брюс Кемерон

подорож собаки.jpgВи вже прочитали книгу та подивились фільм «Життя та мета собаки»? Зануритись у світ безмежної відданості та пригод можна з новою книжкою Брюса Кемерона «Подорож собаки». Його звали Тобі, Дружко, Моллі, Макс, Бейлі, та, зрештою, це один люблячий та вірний пес, що з кожною сторінкою наповнює нас світлом, вірою в краще та справжнє. Хоча це книга про пошук свого призначення собакою, однак і у нас, людей, така ж мета. Любов до людей – допомагати, розуміти, підтримувати та просто бути поруч, бути другом.

Вуличний кіт на ім'я Боб. Джеймс Бовен

вуличний кіт на ім'я боб.pngВтратити все і знайти значно більше. Скажете, що це неможливо? А от вуличний музикант Джеймс та бездомний кіт Боб змогли. Автор книги Джеймс Бовен, в минулому наркоман, розповідає власну історію справжньої дружби. Зустрівши одного дня рудого кота Боба, його життя наповнюється сенсом. Вони обоє знають, що таке бути покинутим, потребувати підтримки та розуміння. Ось вам справжній приклад, як із життєвих сутінок можна вийти автором світового бестселера та щасливим власником руденького щастя.

Завтра будуть коти. Бернар Вербер

завтра будуть коти.jpgКнижки про котів, що рятують світ? Буває і таке. Кішка Бастет та Кіт Піфагор привідкриють завісу котячого сприйняття людей. Хто ж ми для котів: господарі, союзники, друзі чи слуги. Бернар Вербер пропонує нам мандрівку історією людської цивілізації очима котів, де крізь взаємини з між героями автор змальовує вади нашого суспільства та їх можливі наслідки. Та чи вистачить котам власних зусиль для порятунку світу?

неро корлеоне.jpgНеро Корлеоне. Ельке Хайденрайх

Історія одного кота, що зміг завоювати світ у розмаху кількох будинків та кількох країн. Як бачите, один у полі воїн. Неро Карлеоне, або ж як вперше йменував господар – Чорний диявол. Цей невловимий чорний кіт ще задасть не лише усім жителям італійської садиби, а й наведе лад у своєму новому домі, у Німеччині. Ця щемка історія про відважного кота з лев‘ячим серцем вразить неймовірними пригодами юних читачів та стане глибоким повчальним твором для дорослих.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%