Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/psykholohichni-knyhy-shcho-navchat-vidstoyuvaty-vlasne-ya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Психологічні книги, що навчать відстоювати власне «Я»

16.04.2021
Відгук

Наше «Я» складається не лише з психічного, а й з фізичного сприйняття. Тож важливо підтримувати баланс усіх компонентів. Психологічні книги в цьому можуть неабияк допомогти. Книжка «Інтуїтивне харчування» Світлани Бронникової присвячена руйнуванню стереотипів щодо людського тіла. Чимало людей страждають від неприйняття їх суспільством через певні особливості зовнішності, а тоді ховаються за їжею й переїдають. Потім слідує картання себе за слабкість і знову страждання. Ця книжка покликана розірвати таке замкнене коло. 

Маленька книжка Так.jpgДо топу кращих книг з психології входить доробок цих авторів. Тож зустрічайте «Маленьку книжку «Так!» Ноа Гольдштейн, Стіва Мартіна та Роберта Чалдині, що навчає не стидатися власних бажань, знаходити сили їх висловлювати й переконувати інших у їхній важливості. Це незамінний посібник зі спілкування з колегами, друзями, рідними людьми. 

Піклування про душу.jpgЄ такі книги, що допомагають пізнати себе ненав'язливо, через проєкції та приклади. «Піклування про душу: як сповнити глибиною і сенсом щоденне життя» Томаса Мура підійде поціновувачам античної філософії та класичної психології. Автор, професійний психотерапевт, розмірковує над переосмисленням повсякденних справ і відчуттів, учить прислухатися до себе й помічати навіть незначні зміни психологічного фону. 

Обирай себе.jpgКнигу для того, щоб розібратися в собі, знайти відповіді на болючі питання, в певний момент може почати шукати кожен із нас. Книжка «Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» Ембер Рей стане саме таким путівником. Досить думати про те, що скажуть інші й боятися осуду! Час усвідомити власну цінність і почати рух до щастя. 

Не бійтеся любити.jpg«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання» Александри Соломон — приклад книги з психології людини, що зачіпає тему побудови стосунків і пошуку кохання. Аби вступити у взаємини треба бути справді готовим до цього, бо тільки здорові повноцінні особистості здатні побудувати такі ж стосунки. Авторка дає чимало вправ, що допоможуть розібратися в собі та ідентифікувати власне «Я», аби згодом заявити про себе світові. 

Коли говорити Так.jpg«Коли говорити «Так». Як повірити в себе та реагувати на негатив» — черговий бестселер від Людмили Калабухи, відомої блогерки та бізнес-коуча. Усе наше життя складається зі спілкування й ризику почути негативні відгуки та відмови. Проте це не має ставати на шляху до мрії та відбивати бажання будувати комунікації, адже людина — істота соціальна. Працювати саме з такими ситуаціями й учить авторка. 

Почувайся добре.jpgДевід Д. Бернс переконаний, що кожен може керувати своїм настроєм, боротися з апатією та прокрастинацією. У книжці «Почувайся добре. Нова терапія настрою» він пояснює, що саме впливає на наш психологічний стан, як розпізнати передвісники депресії та вчасно почати працювати над ними. Адже краще провести якісну профілактику хвороби, аніж уже лікувати її.

Самомотивація.jpgУ книжці «Самомотивація» Андро Донован учить відокремлювати власне «Я» від чужих життєвих сценаріїв, нав’язаних стереотипів і моделей поведінки. Настав час зрозуміти, як правильно застосовувати внутрішній ресурс, позбутися деструктивних установок та надихатися кожним днем свого життя.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту