/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/povna-temryava-knyhy-pro-zalezhnist-vid-virtualnosti-ta-tekhnovtomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Повна темрява: книги про залежність від віртуальності та техновтому

09.06.2020
Відгук

Ми живемо в епоху цифрової революції й не помічаємо, як стали залежними від власних гаджетів. Кожен день нас оточують цифрові пристрої, та нам все складніше відмовитись від улюблених месенджерів, соціальних мереж, і, власне, телефону. Тому ми вирішили скласти добірку книг про віртуальну залежність, яка наразі доволі актуальна.

Не турбувати.jpgКнига про залежність від гаджетів «Не турбувати. Як сфокусуватись в інформаційному шумі» Кел Ньюпорт допоможе послабити, а то й позбутися залежності від цифрового світу. У нас всіх з вами безліч обов’язків, прагнень та мрій, які ми намагаємося досягти, але через те, що ми весь час відволікаємось на повідомлення у телефоні чи інтернеті, справи, котрі активно ведемо у соціальних мережах, заважають більшості людей розвиватися. Саме ця книжка допоможе глибоко сфокусуватись на роботі, не відволікаючись на інформаційний шум. Автор приводить багато прикладів щодо того, як можна обмежити проведення свого часу у віртуальній реальності,  та як цей час використати собі на користь.

Дівчата-влогерки. Дивовижна Еббі. Королева Драми.jpgКнига про залежність від телефона «Дівчата-влогерки. Дивовижна Еббі. Королева Драми» Емми Мосс розповість про дівчину Еббі, яка завжди оптимістично налаштована. Здавалося, що у неї безтурботне життя: вона отримала одну з головних ролей у шкільній виставі, хлопець, який їй подобається, проявляє до неї симпатію, до того ж Еббі стала лідеркою групи дівчат-влогерок. Дівчина весь час себе знімає, вона стає залежна від власного телефона та відеокамери. Еббі все важче знаходитись у справжній реальності, адже віртуальний світ такий спокусливий. Та через все це її оцінки стали погіршуватись, «королева школи» весь час прискіпується, а хлопець починає нудитись від неї. Дівчина намагається подолати всі свої труднощі та дати собі раду.

геймпад для керування людьми.jpgКнига про гаджети «Геймпад для керування людиною» Девіда Бадділь. Двійнята – справжні гіки, але їх у школі завжди називають ботанами, що дуже сильно дратує Фреда та Еллі. Вони обожнюють комікси, з запалом вивчають математику і не тямлять свого існування без відеоігор. Часом, їм хочеться стати популярними у школі, проте це не так легко. Та все змінюється, коли вони знаходять дивовижний геймпад, за допомогою якого можна керувати людьми як персонажами у відеоіграх. У кожній ситуації своя гра – «Вуличний боєць», «Майнкрафт» або «Фіфа». Та чи вдасться двійнятам зрозуміти, що у житті все набагато складніше, ніж у іграх?

Великий вибух, або К. проти К..jpgКнига про інтернет залежність «Великий вибух, або К. проти К.» Гжегожа Касдепке та Барбари Космовської розкаже про дівчину та хлопця, які більшу частину свого життя проводять у соціальних мережах, адже там можна стати будь-ким, говорити, що ти думаєш, фантазувати та створювати світлини. Але яким би ти не був успішним в інтернет-мережі, у реальному світі є ризик лишитися повним невдахою. Що ж вийде, якщо доведеться полишити соціальні мережі та зосередитися на реальності? Нові пригоди починаються, і вони набагато складніші, ніж у віртуальному просторі.

Із синтезу.jpgКнига про цифрову залежність «Із синтезу» Кароліни Жорж розкриє історію дівчини, котра намагається знайти себе у цьому світі. Вона об’їздила безліч країн, щоб втекти від самої себе, але це неможливо. І згодом дівчина це розуміє, тому вона намагається перетнути межу реальності завдяки своєму цифровому аватару. Але за віртуальним образом все одно ховається самотня людина, дитина, яка ображена на світ через байдужість батьків. Дівчина створює свій ідеальний віртуальний образ і намагається таким чином позбутися тривоги, але віртуальний світ – це не те місце, яке може зцілити душу.


Читайте також:

ШАЛЕНА НІЧ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 01.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%