Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/pochynaj-iz-teoriyi-knyhy-pro-pravylnu-zhyttyevu-stratehiyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Починай із теорії: книги про правильну життєву стратегію

25.06.2020
Відгук

В епоху глобалізації, інформаційної революції та творення інформаційного суспільства зростає конкуренція між учасниками цих процесів. Щоб успішно вирішувати нагальні проблеми, нам необхідно навчитися обирати правильні стратегії та тактики.

Мистецтво війни в ілюстраціях.jpgКниги зі стратегії та тактики – популярний запит серед читачів. Книгарня «Є» пропонує вам розпочати знайомство з цією темою із книжки «Мистецтво війни в ілюстраціях» від видавництва «Фабула». В основі видання – відомий трактат китайського стратега Сунь-цзи, проілюстрований графіками та діаграмами американської художниці Джесіки Гейґі. Ця книжка – справжній порадник, що навчить вас лідерським якостям та підкаже, як розв’язувати будь-які конфлікти – і побутові, і глобальні.

Стратегії геніїв.jpgЧас від часу видавці пропонують читачам кращі книги зі стратегічного планування. Тим, хто хотів би оволодіти цим мистецтвом, Книгарня «Є» радить прочитати книжку «Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса», яка вийшла друком у видавництві «Клуб сімейного дозвілля». Її автори розповідають про досвід стратегічного планування найвідоміших бізнес-асів сучасності та формулюють основні правила, які дозволили їм випередити своїх численних конкурентів.

Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі.jpgКниги для мислення допоможуть читачеві не загубитися в бурхливому потоці інформації, який щодня продукують численні засоби масової інформації. Книгарня «Є» пропонує вашій увазі оригінальну книжку американо-канадського психолога Деніела Джозефа Левітіна «Структуроване мислення. Ясний розум в інформаційному хаосі» від видавництва «Наш Формат». Це видання розраховане на тих, хто мріє за допомогою нейронауки впорядкувати власне життя, навчитися наводити лад у роботі та швидко приймати правильні рішення.   

Системне мислення.jpegКнигарня «Є» не оминула своєю увагою книги про зміну мислення, які в наш час стають особливо актуальними. Вам неодмінно треба прочитати книжку Джозефа О'Конора та Ієна Макдермотта «Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень», що вийшла друком у видавництві «Наш Формат» в 2018 році. Автори зосередили увагу на сучасних методах розв’язання проблем та ефективних стратегіях мислення, які стовідсотково допоможуть читачеві контролювати власне життя, впорядковувати думки і змінювати на краще не лише себе, але й довколишній світ.

Створюємо бізнес-модель.jpgЯкщо ви поставили перед собою ціль створити власний успішний бізнес, вам обов’язково стануть в нагоді книги для стратегів. Саме тому Книгарня «Є» радить вам прочитати книжку Александера Остервальдера та Іва Піньє «Створюємо бізнес-модель», адресовану стратегам майбутнього – тим, хто не боїться продукувати прогресивні ідеї, зламувати старі правила гри і втілювати у життя найсучасніші науково-дослідні та бізнесові проекти. Справжньою прикрасою цього видання є його візуалізованість (малюнки, схеми, таблиці) та напрочуд цікавий дизайн.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image