Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/pidkoryuyuchy-dolyu-knyhy-pro-uspikh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Підкорюючи долю: книги про успіх

26.10.2019
Відгук

Часом настає такий життєвий період, що на шляху зустрічаються труднощі, які, здається, тяжко подолати, або ж просто не виходить те, що робиш. Втрачається надія і віра у себе. Мета починає здаватися недосяжною і всі цілі, яких ти так прагнув досягти, або все, що ти робив для цього - усе марно. Втрачена надія? Тож можливо просто не вистачає мотивації? Мотиваційні книги - це те, що поверне віру в себе та допоможе досягти успіху.

Книги про успіх

Стів Джобс.jpgІлон Маск.pngКарен Блюменталь "Стів Джобс: людина, яка мислила по-іншому". Запаморочливі злети та не менш карколомні падіння комп'ютерного гуру Стіва Джобса описано в цій книзі. І все ж успіхів було куди більше, унаслідок чого зараз ми живемо в ері комп'ютерів. Неймовірна історія успіху або людина яка радикально змінила наш світ. Але ж якщо ви вже маєте власний бізнес чи вам надокучають думки, що у XXI столітті більше нема місця новим винаходам, тоді варто прочитати книга Ешлі Венса "Ілон Маск.Tesla,SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє". Ця книга одночасно втілює у собі біографію і, так би мовити, бізнес- посібник. А детальніше на сторінках книги розкривається життя людини-легенди, винахідника та підприємця Ілона Маска, а також історії компаній, які змінюють наш світ сьогодні.

Книги успішних людей

Принцип перших.jpgКнижку «Принципи перших. Big Money», яку написав успішний український бізнесмен — Євгеній Черняк. У своїй книзі Євгеній ділиться власною історією, знаннями та дає корисні поради, а також розповідає про життя успішних українських підприємців, власників найвідоміших компаній, як та з чого починали вони.

Мистецтво мріяти.jpgКнига «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» написана американською письменницею та журналісткою Барбарою Шер та Енні Готлліб, яка щей спеціалізується на психології. цьому творі є різноманітні вправи для визначення цілей та найкращі поради для подолання життєвих труднощей та перешкод, або як досягти мети незважаючи ні на що.


Бізнес література

Шлях лідера.pngКнижку «Шлях лідера. Бізнес, буддизм та щастя у взаємопов'язанному світі» написав мудрець та духовний лідер послідовників тибетського буддизму - Далай-Лама XIV, що має численну низку найпрестижніших нагород.У написанні книги також приймав участь Лоренс ван ден Майзенберг. У своєму творі Дала-Лама XIV розповідає як стати та яким має бути лідер, або ж як правильно приймати рішення та вирішувати проблеми.


Книги з саморозвитку українською

Викинь мотлох із життя.jpgЧасто буває так, що досягти того, чого бажаєш досить складно та й просто не виходить і все. Але ж іноді здається, що “щось” дійсно заважає нам навіть просто жити. Постійно виникають якісь проблеми, труднощі, сумніви. Годі! Треба раз і назавжди позбавитись цих перешкод. Марі Кондо у своїй книзі «Викинь мотлох із життя. Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» описує, як за його методом можна позбутись усього і більше ніколи до цього не повертатись. Ця книга змінить ваш світогляд та спосіб мислення. Автор дає можливість кожному із читачів змінити своє життя та вже після прочитання даної книги, бачити цей світ вже по іншому.КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 01.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%