Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/motyvatsijni-knyhy-yaki-navchat-komandnoyi-roboty/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мотиваційні книги, які навчать командної роботи

05.08.2020
Відгук

7 звичок надзвичайно ефективних сімей.jpgСкладно виділити кращі книги з психології всіх часів, бо у цій сфері існує багато справді якісних видань .  Сюди можна віднести і роботу Стівена Кові «7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі». Ця книжка – скарбниця корисних практичних порад, що охоплюють усі частини сімейного життя. Кожна теза підкріплена реальними історіями з життя родини автора чи його знайомих. У книзі пропонуються авторські поняття та методики, що допоможуть розібратися у стосунках та підвищити їх емоційну продуктивність.

Книги, які змінюють життя

День,-що-навчив-мене-жити.jpgШукаючи книги для позитивного настрою, зверніть увагу на «День, що навчив мене жити» Лорана Гунеля. Під виглядом художньої філософської історії тут ховається глибинний сенс, що здатен змінити ваше мислення. Ліричний герой тут отримує звістку про те, що день, який він проживає зараз – останній у його житті. Але ж так багато треба встигнути, так багато зробити… Разом із ним читач навчиться цінувати найважливіше, бачити позитив у звичних речах та отримає натхнення на справи, що їх було відкладено у далекий ящик.

Як спілкуватися з психами.jpgПротягом життя ми контактуємо із сотнями людей у різних обставинах. З деякими нічого не пов’язує, а з деким треба ділити робочий простір чи побут. Та не всі з них є приємними адекватними людьми. Тож як розпізнати «психа» та навчитися з ним співіснувати? Як створити команду з тими, з ким це, здавалося б, неможливо? Як вчасно помітити, що ти сам перетворюєшся на нестерпну людину? Книга «Як спілкуватися з психами. Правила взаємодії з неадекватними й нестерпними людьми» Марка Гоулстона дасть відповіді на ці запитання та розкриє усі секрети таких неоднозначних комунікацій.

Rework.-Ця-книжка-змінить-ваш-погляд-на-бізнес.jpgТакі книги для саморозвитку як «Rework» Джейсона Фрайда та Девіда Хайнемайєра Хенссона мають бути у бібліотеці кожного, хто дотичний до підприємництва чи тільки мріє про власний бізнес. З допомогою ілюстрацій, статистичних даних, прикладів із життя та зрозумілої мови викладення автори наглядно демонструють, як можна створити свій стартап, маючи невеликий ресурс, але гарну ідею. Тут подані поради, що допоможуть стати умілим лідером, набрати продуктивну команду та уникнути ризикованих ситуацій.

Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя.jpgГарним варіантом книги з саморозвитку й позитивного мислення якщо ви тільки починаєте знайомство з мотиваційною літературою є «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана. Наше буття так навантажене тотальною відповідальністю та прагненнями відповідати чиїмось очікуванням, що вже й забуваєш, як бути щасливим і що взагалі для цього треба. Автор простою мовою на прикладі чисельних досліджень показує, що насправді задоволеними життям є люди, що звільнили себе від необхідності слідувати загальноприйнятим канонам про типову гарну людину. Тут же він розмірковує та дає поради як навчитися любити себе та врешті вибудувати власний рецепт щастя.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту