Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/krashchi-vzirtsi-naukovo-populyarnoyi-literatury/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кращі взірці науково-популярної літератури

29.06.2021
Відгук

Іноді художня література набридає і хочеться почитати щось освітнє, для власного розвитку. Добірку кращих науково-популярних книг усіх часів ми підготували саме для таких випадків.

Взаємодія з ворогом.jpgУ топ рекомендацій наукпопу давно входить книжка «Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, які не викликають ні довіри, ні симпатій» Адама Кехейна. Автор розповідає, які є рівні взаємодії з людьми та як навчитися працювати з тими, хто тобі абсолютно ніяк не імпонує. Також він розглядає конфліктні ситуації та шляхи виходу з них.

Витончене мистецтво забивати на все.jpegКнига-наукпоп, обов’язкова для всіх, «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона допомагає знайти гармонію в житті, де все навколо стрімко змінюється. Адже скільки речей змушують нас нервувати дарма! Автор пояснює, як знайти шлях до особливої форми ставлення до світу, яка допомагає зберігати душевний спокій.

Людина-розумна.jpgНаукова книга Ювала Ноя Харарі «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» відома в усьому світі. Автор видання — професор кафедри історії Єврейського університету в Єрусалимі, який коротко та дотепно розказує про шлях розвитку Людини на Землі. До того ж він також показує альтернативний варіант історії, що буде цікаво кожному читачу.

Егоїстичний ген.jpg«Егоїстичний ген» Річарда Докінза — легендарна науково-популярна література, яка відкриває всі таємниці зародження життя з наукового погляду. Після цієї праці ви точно поглянете на життя і теорію еволюції інакше. Це перша книжка знаного в усьому світі Річарда Докінза, яка і через сорок років не втрачає своєї актуальності.

Емоційний інтелект у бізнесі.jpg«Емоційний інтелект» Деніела Ґоулмана допомагає розібратися в собі та своїх емоціях. Адже нас ніхто не вчив, як це потрібно робити. Як виникає нервовий імпульс? Що робити з гнівом? Як розвивати свій емоційний інтелект у дорослому віці? Це один з безперечних наукових психологічних бестселерів останніх десятиліть.

Як ми вчимося.jpg«Як ми вчимося. Чому мозок навчається краще, ніж машина... Поки що» Станісласа Деана — ще одна популярна книга про людський розум. Це дослідження, яке має на меті пояснити деталі функціонування нашого мозку від народження та порівняти цей процес зі штучним інтелектом. Ні для кого не секрет, що люди вже багато років прагнуть зробити машину, яка була б аналогом справжнього мозку. Але чому ж не виходить? Чим наш розум так відрізняється?

Купи собі той довбаний букет та інші способи зібратися докупи.jpg«Купи собі той довбаний букет та інші способи зібратися докупи» Тари Шустер навчає, як потрібно любити себе і жити в гармонії з собою. Як позбутися від непотрібного та грамотно виплекати правильні риси в собі. Це книжка про те, як гармонійно творити своє життя.

Самотність. Сила людських стосунків.jpeg«Самотність. Сила людських стосунків» Вівека Мурті — про те, що лежить в основі нашого почуття самотності та як від нього позбутися. А також історії про самотніх людей у світі технологій, які нібито покликані всіх об’єднати.

Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них.jpg«Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них: рекомендації колишнього агента ФБР» Джека Шефера — книжка, яку згадують надзвичайно часто, адже вона допомагає зрозуміти методологію успіху в житті.

Коротка історія всього.jpg«Коротка історія всього» Кена Вілбера надає повноцінний огляд багатьох речей, про які ви до цього навіть не задумувалися. Автор вам доведе, що нецікавих історичних подій та персонажів просто не існує!Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image