Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/krashchi-knyhy-dlya-bloheriv-pochatkivtsiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кращі книги для блогерів-початківців

29.01.2021
Відгук

Книги, написані блогерами, останнім часом вийшли в тренд. Вони, як правило, входять у топ бізнес-літератури та мають неабияку популярність. Не секрет, що Інтернет-сегмент набирає обертів. Тут ведуть бізнес, авторські канали та сторінки, займаються маркетинговою діяльністю й рекламою. «Життя у смартфоні» перетворило блогосферу на дуже доступний майданчик. Проте, безумовно, необхідно точно знати правила виживання в цій галузі – особливо, якщо ти новенький і хочеш успішно розпочати з нуля власний блог. Саме цій проблемі і присвячена ця публікація.

Дай жару.jpgДобірка книг для блогерів дає не лише практичні навички в галузі, а й передбачає розвиток креативного мислення та пошук нестандартних ідей взагалі. У цьому плані дуже актуальні видання Остіна Клеона. Так, його книга «Дай жару: 10 кроків до креативної майстерності» розповідає, як розкрити потенціал власної фантазії та спрямувати її на розв’язання поставлених проблем. Автор запевняє, що наша креативність – ніби глибокий колодязь, яким просто треба вміти користуватися та періодично його підживлювати.

Кради як митець.jpgВидання Клеона «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» також має актуальність. Воно радить, як правильно запозичувати ідеї попередників та, творчо обробивши, транслювати у власний неповторний продукт.

Кради як митець щоденник.jpgДоповнює тему книга автора «Кради як митець. Творчий щоденник». Ми дуже часто мріємо про створення власного бізнесу, твору мистецтва чи інтелектуального продукту, але не починаємо ніяких кроків у тому напрямку, оскільки боїмося поразки. Але ж лише той не помиляється, хто взагалі нічого не робить!

Мрії здійснюються.jpgУ такому разі, варто звернутися до книги Барбари Шер «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку». Вона вчить, як правильно, крок за кроком, перетворювати власні задуми в реальність. Головне – не боятися і поступово рухатися до мети. Для хороших результатів необхідна наполеглива праця. Однак, важливо не зупинятися у власному зростанні.

Криза зростання.jpgЦю думку доносить видання «Криза зростання. Як не погоджуватися на маленькі результати в бізнесі». Воно дуже допоможе початківцю, не дасть опустити руки під час перших труднощів. Відеоблоги – це, певно, ключовий напрямок цієї теми. Кожен відеоблогер має вміти правильно працювати на Ютубі, аби повністю використовувати його потенціал.

Streampunks.jpgУ такому разі, треба ознайомитися з виданням «Streampunks : How YouTube and the New Creators are Transforming Our Lives».  

Дівчина онлайн.jpgКниги про блоги нерідко мають і художній характер. Їхні головні герої, як правило, підлітки, які саме опановують даний напрямок. Так, видання Зої Загг «Дівчина Онлайн» розповість про юну блогерку. Вона веде власну сторінку, підписану псевдонімом, та ділиться на ній досить відвертими переживаннями своєї душі. Крізь призму блогосфери ми побачимо тонку і вразливу душу дівчини-підлітка.

Дівчина онлайн турне.jpgЦікавим буде і продовження історії в книжці «Дівчина Онлайн у турне». Підліткова активність у соцмережах – не рідкість. Там вони спілкуються, ведуть фан-сторінки улюблених груп і співаків.

Підпишись на мене знову.jpgІноді, з допомогою такої сторінки, можна зустріти власне кохання. Так і стається у виданні «Підпишись на мене знову».

Феномен Instagram.jpgКниги інстаграм-блогерів – особливий напрямок літератури. Не секрет, що в цій мережі можна вести бізнес чи популяризувати власний стартап. Однак, з чого розпочати роботу? Розібратися допоможе книжка Любові Соболєвої «Феномен Instagram 2.0. Усі нові фішки».


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image