Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-sekrety-dlya-shchaslyvoho-zhyttya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги-секрети для щасливого життя

15.09.2020
Відгук

Існує думка, що сучасній людині живеться набагато легше, ніж у первісні часи чи у добу Середньовіччя. Але насправді замість матеріальних проблем на зміну прийшли ментальні та психологічні, бо тепер людство замислилося над необхідністю когнітивного розвитку та постійно потребує нової інформації, при цьому потерпаючи від її різноманіття. Як знайти баланс між потребами, бажаннями, амбіціями та тиском соціуму і при цьому відчувати себе щасливим у будь-якому віці? Наша добірка стане у нагоді, якщо вас цікавлять відповіді на ці питання.

Кращі книги з когнітивної психології

Як витримати дорослих.jpgКниги з психології для підлітків іноді грішать заскладними термінами та формулюваннями, що зовсім не додає їй балів у очах читача. Одначе "Як витримати дорослих і не з'їхати з глузду" Аніели Чольвінської-Школік розбиває ці острахи вщент, адже написана легкою зрозумілою мовою та рясно ілюстрована. Тут подані приклади різних конфліктних ситуацій та способів їх подолання. І це актуально, адже переживаючи чергову кризу сепарації, підлітки часто сваряться із батьками, вчителями, конкурують з однолітками, що зовсім не додає психологічного комфорту.

Складні розмови.jpgПсихологія спілкування, книги з якої впевнено тримаються у топі, є досить актуальною темою для сучасної людини, бо вирішення багатьох питань пов'язане із взаємодією у соціумі. Тож вкрай важливо уміти вдало спілкуватися. А розвинути цю навичку допоможе книга "Складні розмови: як обговорювати те, що хвилює найбільше" Дугласа Стоуна, Брюса Петтона та Шейли Хін. Моделюючи найбільш розповсюджені варіанти подій, автори дають конкретні поради, як налаштуватися і зробити бажане, підкріплюючи це цікавими вкрапленнями з когнітивної поведінкової психології та теорії комунікації.

Кмітливіші, швидші, кращі.jpgКниги, що допомагають розвиватися - це про доробок Чарлза Дахіґґа. "Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі" розкаже, як визначати пріоритетні напрямки розвитку та вкладати у них енергію з досягненням максимального ККД. Вісім основних пунктів, що їх сформулював автор, розставлять усе на свої місця, описавши, чому наш мозок реагує саме так і від чого залежить як хвилинний успіх, так і глобальний. Книга підійде тим, хто любить чітку структуру та систематичність.

Підручник господаря життя. 160 уроків.jpg"Підручник господаря життя. 160 уроків" - головна книга з психології для людини сьогодення на думку її автора, Валерія Синельникова. І така заява видається правомірною, адже над своїми книгами Валерій працює не один рік. На сторінках ховається рецепт розпізнавання та подолання труднощів, уроки, що їх підкидає життя щодня і пояснення, як їх не пропустити. Загалом це дуже медитативна книга, що працює як з душевною, так і з когнітивною складовою людського єства. А зручний поділ на теми та розділи робить читання ще приємнішим.

Я у своєму житті. Путівник до себе.jpg"Я у своєму житті. Путівник до себе" Марти Приріз та Юлі Стеци є практичним порадником для розуміння себе. Унікальність цієї книги полягає у великій кількості практичних вправ та творчих психологічних експериментів, які ви зможете проводити самостійно. І кожна з них наближатиме до бажаних відповідей, які повернуть внутрішню гармонію та розкладуть все по полицях. З цією книгою легко навчитися розрізняти сигнали своєї психіки, прислухатися до емоцій та знаходити ресурси.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image