Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-psykholohichni-travmy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про психологічні травми

29.09.2020
Відгук

Розлучення, насилля, втрата близької людини та невиліковна хвороба – всі ці травмуючі події не завжди представляють загрозу для життя, але їхня дія буває такою сильною, що може привести до деформації особистості. Тому, велика кількість літератури присвячена роботі із психологічними травмами – одним із найбільш актуальних напрямків у сучасній психотерапії.

Цікаві книги з психологічним змістом

Психологія 101 факти, теорія, статистика, тести й таке інше.jpgПсихологія для початківців, які хочуть цікаво вивчати науку підходить посібник «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше!» Пола Клейнмана. Книга ідеально підійде для тих, хто тільки почав цікавитися психологією та прагне дізнатися більше про поведінку людей. Автор стисло та лаконічно описав кожного науковця та його дослідження і, мабуть, витратив чимало зусиль, щоб скласти безліч корисної та цінної інформації у 240 сторінок. Книга має бути у кожної освіченої людини на книжковій полиці, вона допоможе краще розбиратися в людях, а найголовніше у самому собі.

Виховання без травмування, або навіщо дітям дорослі.jpgКниги з психології стосунків батьків та дітей завжди актуальні. «Виховання без травмування, або навіщо дітям дорослі» Вікторії Горбунової – чудова знахідка для кожної родини. Основна концепція книги полягає у тому, що дитину потрібно любити будь-якою та в будь-якій ситуації, щоб у неї не виникло жодних сумнівів щодо батьківських почуттів. Авторка говорить, що рецепти вирішення непорозумінь та виховання, для кожної дитини індивідуальні і лише з позиції любові, батьки мають шукати підхід до виховання своєї дитини.

Психологічна травма та шлях до видужання.jpgКоли не завжди є можливість звернутися за допомогою до спеціаліста і вільно відкрити свою душу навстіж, доводиться шукати інші можливості, наприклад, у вигляді книг, щоб черпнути досвіду та мудрості. «Психологічна травма та шлях до видужання. Наслідки насильства – від знущань у сім’ї до політичного терору» – книга, яка написана достатньо приємною мовою. Під час читання не виникає труднощів із розумінням того, що хоче донести автор. Все побудовано досить чітко, спочатку іде опис причин, як виникають проблеми та конфлікти, а потім пропонуються варіанти вирішення кожної із ситуацій. Книга підійде як психологам-початківцям, так і людям, які піддалися насиллю та не можуть впоратися із наслідками.

Основи психотерапії.jpgПідручник з психології «Основи психотерапії» чудово підходить для якісної підготовки фахівців. У ньому розкрито основні засади психотерапії, ключові психотерапевтичні теорії та ідеї, методи і напрями дослідження психічної реальності, найактуальніші техніки і методики психотерапевтичної діяльності. Навчальний посібник адресований студентам-психологам та всім, хто цікавиться психічним життям особистості

Жінки, які кохають до нестями.pngБестселер психології, книга «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд – це відверті історії, в яких перетинаються розповіді про кохання, складнощі у дитинстві, неправильні доленосні вибори, які всі ми робимо у житті. Особливо цікаві моменти пов'язані з історіями не тільки про психологічні залежності, а й про залежності від алкоголю і наркотиків. Кілька розділів тут присвячено саме причинам виникнення стосунків, які нагадують чи цигарки, чи горілку, чи кокаїн. Робін Норвуд – майстер метафор. Вся книга сповнена живими порівняннями.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%