Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-kulturne-zhyttya-povoyennoyi-ukrayiny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про культурне життя повоєнної України

03.06.2020
Відгук

Хоча Україна як самостійна держава існує порівняно недовго, але наша багата і незвичайна культура надихала багатьох іноземних митців на створення чогось нового. За часів Радянського союзу наша культура неодноразово зазнавала ударів з боку влади, але нам вдалося встояти. Які ж є книги з історії культури та про життя в післявоєнний період? Спробуємо дізнатися!

Колись русалки по землі ходили.jpg«Колись русалки по землі ходили... Жіночі образи української міфології» Юлії Буйських – це майже етнографічна книга, яка допоможе дізнатися про Україну тим, хто дійсно цікавиться витоками легенд та міфів. Адже українські міфи та легенди разом формують складну систему, цікаву і неповторну. Доля та Смерть, Пропасниця і Чума завжди бентежили розум наших пращурів. А чи пам’ятаєте ви, до кого ходять перелесники і чим небезпечні потерчата? А про мавок та русалок годі і говорити – скільки про них існує історій! Ця книга буде цікавою і корисною усім.

Рушники наддніпрянської України.jpg«Рушники наддніпрянської України» від видавництва Майстер книг – це справжня культурна спадщина України, книга, у якій представлені найкращі зразки вишитих і тканих рушників з різних куточків нашої країни. Більшість із них публікуються вперше. Праця буде цікава в першу чергу тим, хто професійно займається відродженням традицій України. 

За львівськими брамами.jpgА книга-альбом «За львівськими брамами» від Видавництва Старого Лева - це справжній калейдоскоп, який відкриє загадку того, що ховає загадкове місто Львів. Завжди мріяли потрапити у культурну столицю України? Обов’язково прихопіть з собою це незвичайне видання, з яким ви будете знати не лише туристичні маршрути міста, а й маленькі доріжки для обраних. Встигніть потрапити до будинків та прихованих під’їздів, яких, можливо, не залишиться в майбутньому. Адже вони приховують в собі уламки колишньої краси і голоси людей, яких вже давно нема з нами. 

Великий терор.jpgКниги про Україну пишуть про різне, в тому числі і про жахливі події, які відбувалися у період між двома світовими війнами. «Великий терор. Сталінські чистки тридцятих років» Роберта Конквеста – це детальне дослідження періоду сталінських репресій. Особливо цікавою ця праця видасться українським історикам, адже написана західним дослідником і представляє погляд «зі сторони». На жаль, цей період багатий на нерозкриті таємниці і приховані процеси, які тільки зараз починають досліджувати і розповідати людям. У книзі багато представлених документів, письмових свідчень очевидців та жертв терору. 

Українські художники.jpgА наостанок презентуємо серію книг "Українське мистецтво XX-XXI ст.", ініційовану BrovdiArt Foundation та Abramovich.art. І перша цієї серії – «Українські художники: з відлиги до незалежності» Галини Скляренко, яка розкриє нам очі на розвиток українського живопису, починаючи з другої половини двадцятого століття. Адже саме з тих років Україна нарешті почала рухатись в своєму власному напрямку і створювати перші незалежні твори у різних сферах мистецтва. Це був непростий період такого довгоочікуваного об’єднання українських земель, як само це відобразилося на нашій культурі?Читайте також:

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка 20%