Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-dlya-pokrashchennya-movlennya-ta-movnoyi-kultury-dlya-doroslykh-vid-knyharni-ye/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги для покращення мовлення та мовної культури для дорослих від Книгарні «Є»

15.06.2019
Відгук

3-го червня почав діяти новий правопис, а ви і досі думаєте, що насправді він вступив у дію? Продовжуєте задавати собі питання, замість того, щоб просто запитувати себе, що це за фемінітиви такі і що трапилося з літерою «Ф»? Боїтеся відправити музиканта за ґрати, а злочинця – грати у філармонію? Не дозволяйте смутку огортати вас, бо саме у цій добірці ви знайдете книжки, які допоможуть вам збагатити словниковий запас та вдосконалити свої знання з української мови.

Книги для розвитку мовлення для дорослих

100 уроків 1.jpegКниги відомого українського мовознавця Олександра Авраменка «100 експрес-уроків української» (1-ша і 2-га 100 уроків 2.jpgчастини) стануть у нагоді, якщо ви бажаєте поліпшити свою культуру мовлення. Компактні кишенькові посібники зможуть супроводжувати вас будь-де та допоможуть розпізнати суржик як в офіційному, та і в приватному спілкуванні. Усі правила в цих посібниках проілюстровані і не займають більше однієї сторінки, тому ви зможете вдосконалювати свою мову і мовлення у транспорті, на відпочинку чи навіть у черзі.


Книги про вдосконалення української мови

антисуржик.jpgКнига про вдосконалення української мови авторства Олександри Сербенської «Антисуржик. Вчимося ввічливо поводитись і правильно говорити» призначена для тих, хто справді хоче говорити українською мовою, адже суржик міцно вкорінився в нашому мовленні й іноді ми навіть не помічаємо, коли використовуємо його та калькуємо слова. У книжці представлені не лише правила вживання та написання слів, словнички наголосів та поширені готові вислови, а й правила поведінки у товаристві.


Книги для збагачення словникового запасу

Гарна мова одним словом.jpgКниги для збагачення словникового запасу цінував відомий український поет Максим Рильський, який сказав: «Не бійтесь заглядати  у словник: це пишний яр, а не сумне провалля». А якщо вам до рук потрапить один із словників вишуканої української мови від Тараса Берези — то ви обов'язково захочете зібрати їх усі і уже ніколи не помилятися. Авторська кухня словників Тараса Берези: «Гарна мова — одним словом. Словник вишуканої української мови», «Слова, що нас збагачують. Словник вишуканої української мови» та «Мовою бестселерів. Сучасний словник живої мови». Бажаєте, щоб ваші слова були ж такі незламні, як дух Франка-революціонера, або ж, щоб вони несли в собі мудрість, як книжки Мирослава Дочинця? Хутчіш хапайте словник і відкривай для себе нові слова чи просто насолоджуйтесь красою української мови.

Книги з мовознавства

Нарис сучасної літературної української мови.jpegҐрунтовна праця визначного українського вченого Юрія Шевельова «Нарис сучасної української літературної мови та інші лінгвістичні студії (1947-1953)» буде цікава кожному, хто виявляє інтерес до мовознавства та хоче не лише знати, як правильно вживати те чи інше слово, а й чому потрібно обрати саме такий варіант. Книжка написана скрипниківкою і містить у собі мовознавчі студії з історії української мови, які допоможуть вам зрозуміти зміни в сучасному правописі, а також розглядати мову як цілісну систему.

Також читайте:

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 8%

Промокод діє
до 11:00 17.08.2020

Промокод: YE8
Отримай додаткові -8%