Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/iz-samoho-spovytka-dobirka-knyh-pro-asotsialnykh-ditej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Із самого сповитка: добірка книг про асоціальних дітей

24.09.2020
Відгук

Ваші діти зводять вас із розуму і зовсім не мають бажання слухатися? Не поспішайте їх наказувати! Краще порадьте їм прочитати мудру книгу, яка не тільки відволіче дітей від витівок, але й допоможе стати трішки краще. 

Дитячі книжки українською мовою

Пригоди Тома Сойєра. Пригоди Геккельберрі Фіна.jpgДитяча світова класика «Пригоди Тома Сойєра» – пригодницький роман, написаний геніальним американським письменником Марком Твеном. В основі сюжетної лінії: розповідь про пригоди хлопчика-сироти на ім'я Том Сойер, якого взяла на виховання добра тітонька Полі, але яка все ж таки намагалася бути суворою до витівок Тома. Неможливо не захоплюватись тим, що навіть покарання Том вміє перетворити на розвагу.

Пригоди Пеппі Довгапанчохи.jpgОдна з найпопулярніших дитячих книжок у світі «Пригоди Пеппі Довгапанчохи» – найкращий дитячий пригодницький роман та улюблена книга мільйонів читачів. Неповторна історія про маленьку дівчинку з бурхливою фантазією. З одного боку, Пеппі здається дуже щасливою: вона має чудових друзів, у неї немає батьків, які б змусили її ходити до школи, а крім того, вона наділена суперсилою. Але, у той же час, дівчинка сумує за батьками і справді хоче бути схожою на інших дітей. Пеппі не звикла сидіти на одному місці, тому із нею повсякчас трапляються пригоди, про які цікаво читати.

Про вередунів та неслухів.jpgКупити дитячі книги дешево можна у Книгарні Є. Вражаюча і неймовірно весела книга «Про вередунів та неслухів». У збірці віршів розповідається про діток, які постійно скаржаться на все довкола, вперто не бажають чистити зуби, голосно кричать, викрадають фрукти у чужих садах, вигадливо і багато брешуть, планують свій робочий день нераціонально, тому, нікуди не встигають, вимагають від дорослих подарунки з голосними істериками, безмежно вихваляються, занадто багато поїдають солодощів, не хочуть митися. Також є вірші про надто вередливих та лінивих та дітей. Читаючи їх, ви не зможете стримати сміх!

Чарлі і шоколадна фабрика.jpgКнига з дитячої літератури «Чарлі і шоколадна фабрика» – одна із найпопулярніших історій Роальда Дала. Власник кондитерського цеху запрошує до себе на екскурсію групу дітлахів, показуючи їм всі чудеса у процесі створення солодощів. Але не всі діти ведуть себе добре: деякі проявляють злість, жадобу, заздрість та об’їдання. Та всі неслухи понесуть заслужене покарання.

Хто проти суперкрутих.jpgСучасна дитяча проза про дорослішання «Хто проти суперкрутих» – це книга про дорослішання, про те, як важливо мати справжніх друзів і про те, як важко бути не такою, як усі.  Анне Беа – семикласниця, спокійна і тиха дівчина, яка доволі часто стає об’єктом нападів суперкрутих дівчаток – вищої касти класу, зокрема їхньої лідерки Теї. Вони постійно знущаються із зовнішнього вигляду Анне Беа, її  прагнення до навчання та її недоліків. Книга написана легко, читається із захопленням та досить швидко. Порушені проблеми є актуальними для підлітків – прагнення самореалізації, знущання, необхідність підтримки з боку близьких людей, складність стосунків із батьками тощо.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%