Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/golovne-uchast-dobirka-knyzhok-pro-lyudski-porazky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Головне – участь: добірка книжок про людські поразки

16.06.2020
Відгук

Книжки про злети й падіння найбільше стимулюють людей до дій, надихають та загартовують від травматичних наслідків поразок. Люди, які падають і після цього піднімаються, викликають захоплення та наслідування. І хай це буде особисте життя, бізнес, чи кар’єра – світ і суспільство любить сильних особистостей і прагне завжди на них рівнятися. Але, звісно, не завжди все вдається із першого разу і опускати після цього руки – не вихід, потрібно більше старатися, більше боротися і наполегливіше вчитися, щоб знову не стати на ті ж самі граблі. А якщо знову доведеться впасти, то знову ж таки піднятися і дати відсіч проблемам і негараздам.

Маленька книжка великих коучингових моделей.jpg«Маленька книжка великих коучингових моделей»
Бізнес-книжки можуть допомогти розвинути вашу справу до максимальних показників, але без персоналу будь-яка структура обвалиться ще на старті. Добробут ваших працівників, їхня мотивація та робота на максимумі – це не тільки їхня відповідальність, а й менеджера. На допомогу може прийти книжка Боба Бейтса «Маленька книжка великих коучингових моделей». Це видання максимально доступно і стисло розповість коучу про велику кількість можливих підходів та принципів. Книжка призначена для зайнятих менеджерів, які цінують свій час, тому вона поділена на тематичні розділи, які швидко зорієнтують у підходящих для вас питаннях.

Людина з Сеула.jpg«Людина з Сеула»
Бізнес-книжки можна купити у Києві у мережі книгарень «Є», а також із інтернет-крамниці, яка доставить ваше замовлення до будь-якого поштового відділення. І цим замовленням може стати книжка Френка Аренса «Людина з Сеула» Це одночасно три історії в одній: історія успіху людини, відомої корпорації та країни. Автор дотепно та щиро розповідає історію про те, як намагається поєднати розбудову кар’єри у нових умовах із сімейним життям. Річ у тім, що він переїхав до Південної Кореї і обійняв ключову посаду у компанії Hyundai.

Як помилитися майже в усьому і виграти.jpg«Як помилитися майже в усьому і виграти»
Книжки про поразки Скотта Адамса не так вже й важко знайти. «Як помилитися майже в усьому і виграти» - це особиста історія автора про його невдачі та те, як він зміг їх перетворити на успіх. Звучить приголомшливо і не надто вселяє довіру, але ця книжка справді може допомогти вам обрати потрібні орієнтири, на які варто звернути увагу. Знайти особистий механізм досягнення успіху можна, прислухавшись до порад автора.

Гарна стратегія. Погана стратегія.jpg«Гарна стратегія. Погана стратегія»
Книжки про бізнес і стратегію успіху пише Річард Румельт. Його книжка «Гарна стратегія. Погана стратегія» розкаже про правильний шлях до того, щоб створити успішну стратегію. Наше життя в більшості покладається на план: чи це особисте життя, чи політика, чи бізнес. Різниці немає, всі складають стратегії, які б довели до вершини. Звісно ж, ніхто не хоче програвати. Річард Румельт брав участь у розробленні стратегій десятків компаній і знає, як досягнути успіху і створити стратегію, яка працює на вас.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image