Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dyvni-personazhi-u-knyhakh-pro-tvaryn/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дивні персонажі у книгах про тварин

08.12.2019
Відгук

Дітям завжди подобались магічні історії. Короткі фантастичні казки для дітей — саме те, що потрібно для вечірнього читання. Особливо популярні книги фентезі про тварин, адже завжди цікаво уявляти нових магічних істот. На полицях Книгарні Є можна знайти кращу фантастику для дітей чи просто дитячі книги українською мовою

Книги фентезі для дітей 10 років

Гаррі Поттер і філософський камінь.jpgСерія романів про Гаррі Поттера від Дж. Ролінґ
Звичайно, ви неодноразово чули, читали чи бачили цю історію. Додамо тільки, що вік 9-10 років  — це хороший час, щоб познайомити вашу дитину з цим світом. Не забуваємо також і про чудовий ілюстрований глосарій «Фантастичні звірі та де їх шукати».

Часодії. Часовий ключ. Книга 1.jpgСерія книг «Часодії» Наталії  Щерби. 
Всього в циклі шість книг, в яких ми дізнаємося про пригоди дівчинки Василини  та її друзів. Василина дізнається, що батько, якого вона багато років не бачила, насправді могутній чарівник. Одного дня він просто з’являється на порозі дому її опікунки і забирає дівчинку з собою. Тепер вона щаслива, бо має справжню сім’ю, та всі ці роки мовчання не були випадковими, чарівний світ у небезпеці. І тільки група дітлахів з давнього пророцтва зможе все врятувати. 

У світлі світляків. Пошуки відправника.jpgСерія книг «У світлі світляків» від Ольги Войтенко
Якщо вам подобаються фантастичні історії, пропонуємо ознайомитись з цією серією. Вона складатиметься з трьох частин, на даний час  у Видавництві Старого Лева вийшло дві. Єва-Ліза все життя просиділа вдома, маленький планшет був для неї цілим світом. Та що робити коли раптово вимкнулося світло, а всі дорослі заснули? В кого просити порятунку? Потрібно вийти на вулицю й самій шукати допомоги. Дівчинка так і зробила, а згодом виявилося, що не тільки вона в такій халепі. Її новий друг Тім – абсолютна протилежність своїй подрузі, любить гуляти на вулиці, насолоджуватись природою, розмовляти з близькими і читати, але навіть він не знає, що трапилось.  Разом діти спробують розгадати причину, а поки світляки освітлюватимуть їх шлях. 

Коти-вояки. Нове пророцтво. Книга 1. Північ.jpgСерія фантастичних романів «Коти-вояки» від авторок під спільним псевдонімом Ерін Гантер.
Це фантастична сага, що складається з майже сорока книг, перекладених українською поки налічується тринадцять.  Історія розпочинається з оповіді про милого домашнього котика, який залишає людей і опиняється в самому центрі котячих воєн, тут його ніхто не погладить і не погодує. Навколо точаться битви за владу і територію, а тому потрібно вирішити: змагатися за власне місце в клані чи повернутися додому? Серія книг здобула широку популярність в Україні та світі.

Хроніки Нарнії.jpg«Хроніки Нарнії» від Клайва Стейплза Льюїса.
Серія книг про пригоди чотирьох дітей в загадковій Нарнії – чудова класична історія, яка на рівні із Гаррі Поттером не втратила своєї актуальності з плином часу. За сюжетом герої потрапляють у чарівну країну крізь шафу. В Нарнії  зажди панує зима, а плин часу зовсім інший, можна прожити тут декілька років, а насправді пройде лише декілька хвилин. Разом діти потраплять у чудову пригоду, яка змінить їх життя назавжди.



Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%