Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyzhok-iz-prysmakom-frantsiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книжок із присмаком Франції

26.04.2021
Відгук

Рік у Провансі.jpgКниги про Прованс завжди огортають теплом та створюють мрійливу атмосферу. Натхненна оповідь Пітера Мейла "Рік у Провансі" стане вашим путівником французьким регіоном спокою та комфорту. Разом із родиною автор переїхав з Англії до мальовничого селища, де життя тече плинно та розмірено. Соковиті описи зі смаком вина та запахом квітів подарують вам кілька приємних вечорів у компанії цієї книги.

Світло Парижа.jpgКниги з французькою атмосферою, що сплітають у собі минуле та теперішнє дають змогу пережити кілька епох та зазирнути за куліси міського життя. Таким є твір "Світло Парижа" Елінор Браун, де розповідь ведеться від імені сучасної жінки та її бабусі, що пішла наперекір суспільній думці та рушила до Парижу, аби стати свідком становлення часів джазу, бунтарства та свободи.

Маленька паризька книгарня.jpgКниги теж мають лікувальний вплив, вважає головний герой твору "Маленька паризька книгарня" Ніни Джордж. Вже в похилому віці власник книжкового магазину починає переосмислення життя, згадуючи єдине кохання, що проніс із собою крізь час. Чи допоможе зцілити душу подорож до Провансу, місця, де все почалося? Купити прозову літературу такого ґатунку та дізнатися відповідь вам точно захочеться.

Дочка Медічі.jpgПрикладом історичної книги про французів є твір Софі Перино "Дочка Медічі", де мова йде про принцесу Маргариту, спадкоємицю престолу, чиє дорослішання припало на буремні часи релігійних протистоянь у країні. Зберігаючи достовірність подій, авторка легко та детально відображає грубу бентежну реальність, де дівчина мала боротися за особисте щастя, за добробут держави та взагалі за життя.

Лунатка на дахах Парижа.jpgНетривіальний роман французького автора Макса Мілана "Лунатка на дахах Парижа" знайомить з українською дівчиною, яка марила сценою та покинула все, аби переїхати до Парижа та спробувати себе у відборі до творчої трупи. Але страшна таємниця наздоганяє її і там, змушуючи вночі підніматися з ліжка та у нападі лунатизму розгулювати дахами. Адже куди б ти не поїхав - завжди береш із собою себе.

Паризька дружина.jpgПариж часто манить до себе творців різних напрямків мистецтва. Не встояв перед ним і Ернест Ґемінґвей зі своєю дружиною. Історію становлення відомого письменника очима дами його серця розповідає Пола Мак-лейн у книзі "Паризька дружина". Знайомство із авторами "втраченого покоління", богемна атмосфера та підтримка коханої людини і друзів здатні надихнути на нові звершення, що і пощастило пережити Ернестові.

Добрі новини з Аральського моря.jpgФранцузькі книги як сучасні засоби релаксації чудово виконують свою роль. А коли про Париж пише українська авторка, це ще й погляд зсередини, зрозумілий вітчизняному читачу. "Добрі новини з Аральського моря" Ірени Карпи показує це місто відверто, з усіма гріхами. Чотири жінки з різними долями об'єднані однією метою здатні творити дива. Тільки спочатку варто позбутися тягаря минулого, аби побудувати щасливе майбутнє.

Сонячний промінь в холодній воді.jpgСумний меланхолійний твір Франсуази Саган "Сонячний промінь у холодній воді" відображає кохання з відчаю, несумісне і раптове. Аби змінити оточення та позбутися кризи, герой їде до сестри у селище, де знайомиться із заміжньою жінкою. Почуття спалахують раптово та поглинають обох. Та чи можна назвати спонтанний вибір правильним? Може спочатку варто розібратися із власними демонами?

Дівчина та ніч.jpgПсихологічний детектив від французького письменника Ґійома Мюссо "Дівчина та ніч" з перших сторінок заворожує чарівними описами і таємничими подіями. Виявляється, навіть термін давності не відміняє скоєного злочину і за все доведеться відповідати. Тут немає позитивних персонажів, адже кожному є що приховувати.

Щасливі люди читають книжки і п'ють каву.pngПросякнута тужливим французьким шармом книга "Щасливі люди читають книжки і п'ють каву" Аньєс Мартен-Люган описує долю жінки, що втратила найдорожчих людей і намагається оговтатися від пережитого. У цьому їй допомагають рідні, друзі, природа, книжки та кава. Бо найстрашнішим покаранням жінці ввижається самотність.

Читайте також:
Отримай знижку