Добірка книг, у яких мода займає центральне місце
Такі книги з історії моди як «In progress. Fashion of Ukraine since 1991» Зої Звиняцьківської є наче хронікою розвитку незалежної України крізь призму модних тенденцій. На сторінках цього вражаючого видання зібрані творіння українських фешн-митців, за змінами яких можна прослідкувати за динамікою суспільних настроїв та вимог споживачів різних років.
Бажаєте купити на подарунок книгу про моду англійською мовою, яку не хотілося б випускати з рук? «UKRAINE IN VOGUE» від Соні Кваші, Тетяни Соловей та Вені Брикаліна присвячена п’ятирічному ювілею виходу журналу Vogue в Україні. З перших ілюстрацій вас огортатиме атмосфера модних зйомок та інтерв’ю, а усю увагу поглинуть щирі історії про цікавинки та складнощі роботи колективу цього видання.
Катажина Туск у книзі «Твій стиль» зібрала універсальні поради для тих, хто схильний скуповувати усі модні новинки, а тоді дивуватися, що у гардеробі не вистачає вільного місця, хоч носити і немає чого. Під лаконічною витонченою обкладинкою ховається важлива базова інформація для усіх, хто бажає змінити свій підхід до вміння одягатися. Тож якщо серед ваших бажанок є книги про стиль – не проходьте повз.
Комусь може здаватися, що книги про моду купити дуже складно, що в Україні це не актуально. Але Оленка Мартинюк, професійна журналістка та викладачка, у своїй книзі «Хочу в fashion! Як потрапити у сферу моди і залишитися в ній» легко доведе вам протилежне. Тут зібрано чимало інформації про особливості фешн-індустрії взагалі та у нашій країні, розказано про необхідні якості для того, хто бажає пов’язати життя із нею.
Сучасна зарубіжна література теж торкається теми моди. Героїня книги «Щастя у моїх руках» Аньєс Мартен-Люган закохана у шиття і планувала зробити його справою свого життя, але сімейні обставини змінили все не на користь її мрії. Та завдяки вдалому збігу обставин вона опиняється у Парижі та занурюється у світ моди, де відчуває себе на своєму місці. Але цим все не обмежується, бо доля готує їй багато несподіванок.
Ще одна модна художня цікавинка – книга Софі Кінсели «Шопоголік». Головній героїні світ стає немилий, якщо вона пройде повз чергову фешн-новинку. І такі дрібниці як спорожнілі рахунки та величезні борги її не стримують. Як і бажання реалізуватися у сфері моди та журналістики, а також привернути увагу хлопця, що їй дуже подобається. Але ж краса врятує світ, чи не так?
Чоловіки теж ті ще модники, тож нічого дивного що Карлос Сун’є створив своєрідну біблію для бороданів під назвою «Ні туди ні сюди без моєї бороди». Корисні поради та інформація про засоби для догляду, історія формування модних тенденцій, пізнавальні факти про ставлення жінок до бородатих хлопців і ще багато нового чекає вас під креативною обкладинкою цієї книжки.
А як щодо особливостей моди та краси випробуваних часом? Джинджер Гаррет ділиться із жінками «Біблійними секретами краси», що їх використовували ще тисячу років тому. Тут пропонуються лише природні натуральні рецепти та косметичні засоби, описується їх перевага над сучасними розкрученими синтетиками. І все обертається навколо важливої істини – кожна жінка має право почуватися прекрасною будь-коли.
Історія становлення величезного модного концерну, під егідою якого функціонує більше десяти всесвітньовідомих брендів, ховається у загадковій книжці-торбинці під назвою «Феномен Zara. Історія генія, який заснував Inditex» авторства О'Ші Ковадонґи. Шлях розвитку та досягнення таких вершин буде цікавим усім, хто полюбляє аналізувати бізнес-стратегії та захоплюється fashion-індустрією.
Жінка-ікона, жінка-ідея, жінка-стиль. Так, це все про одну видатну особистість, а саме про Габріель Шанель, більш відому як Коко. Чи знали ви, що вона могла стати співачкою? А що мала стратегію припинення Другої світової? Про феномен цієї особливої леді, відомої дизайнерки, майстрині своєї справи та впливової історичної особи читайте у документальному романі Анрі Гіделя «Коко Шанель. Біографія століття».