Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pro-istoriyi-kokhannya-ta-problemy-lgbt-spilnoty/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг про історії кохання та проблеми ЛГБТ-спільноти

18.07.2019
Відгук

Кохання — це завжди про свободу. Свобода — це вміння йти власним шляхом за покликом серця. Власний шлях завжди унікальний, і саме тому не може бути правильним чи неправильним. Ми підготували для вас 6 книжок про історії кохання та проблеми ЛҐБТ-спільноти.

Книги про справжнє кохання

сімейна цінність.jpgЛГБТ-книгою 2019 року, важливість якої важко переоцінити, є «Сімейна цінність: спогади мами-ґея» канадської авторки (з українським корінням) Рубі Ременди Свансон з авторизованим перекладом з англійської Катерини Дудки та Остапа Українця. Син авторки Карл зробив камінґаут і після цього Рубі долучилася до відстоювання прав ЛҐБТ-людей у Канаді. У книжці викладено досвід відстоювання прав сексуальних меншин у громадський сфері, а також велику увагу приділено опису стосунків з сином та справжнє материнське кохання.

тепло його долонь.jpgСучасні любовні романи українською мовою про стосунки між чоловіками важко уявити без книжки Юрія Яреми «Тепло його долонь». Лірична історія про 27-річного хлопця Остапа, який має хорошу роботу, друзів, власне житло, але не має справжнього кохання. Остап — ґей, і суспільство не надто сприймає орієнтацію хлопця. У час зневіри та розпачу хлопець намагається знайти розраду в столиці та досягти балансу між багатим внутрішнім і ворожим зовнішнім світом.

таємна історія.jpgНайкращі любовні романи дуже часто бувають, на перший погляд, не про кохання. А про злочин, причетність до якого об’єднує персонажів книжки Донни Тартт «Таємна історія».Крізь призму ситуації, доведеної до межі, можна прослідкувати за особливостями характерів героїв та їхніми стосунками. Близнюки Камілла і Чарльз, добряк Банні, невпевнений у собі Річард, творчий ґей Френсіс та інтелектуал Генрі —ласкаво просимо приєднатися до цікавої історії (але зважте на те, що вона таємна).

img393_1_98.jpg«Жили вони довго та щасливо…». Так зазвичай звучить хепі-енд у казках та романах про кохання. Але на цьому ставиться крапка, і ми перемикаємо свою увагу на щось інше. Героїні книжки «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» намагаються зрозуміти, що все ж таки значать слова «довго і щасливо». Дві принцеси — звитяжна Аміра і добросерда Сейді розуміють, що вдвох вони стають кращими, ніж поодинці. І лише разом вони зможуть подолати усі перепони на їхньому шляху — передусім, погану чарівницю, котра точить зуб на Сейді.

ох бой.jpgХудожні книжки про ЛГБТ бувають різними. У книжці «Oh, boy» авторка Марі-Од Мюрай розповідає історії трьох сиріт: п’яти, восьми і чотирнадцяти років. Читати книжку непросто, але важливо, адже в ній осмислюються такі теми, як сирітство, гомосексуалізм, відповідальність за свої вчинки, тяжка хвороба рідної людини.

майя та її мами.jpg«Майя та її мами» — книжка про те, що любов, кохання та цінності можуть бути у кожній сім’ї. Головна героїня Майя має дві мами, а ще Майя буде вас знайомити зі своїм класом. Наприклад, Соломійка і Софійка з’явилися на світ завдяки науці, Кирил живе з опікуном, а Раїсі з родиною довелося переїхати з Криму. Книжка показує, що незважаючи на відмінності, кожна сім’я може бути щасливою.


Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 12%

Промокод діє до 16:00 25.09.2020

Промокод: YE12

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -12%