Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-dlya-prodyuseriv-ta-rezhyseriv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг для продюсерів та режисерів

16.07.2020
Відгук

Світовий кінематограф нині успішно розвивається – відповідно, збільшується і кількість людей, задіяних у створенні кінокартин. Ця індустрія об’єднала фахівців різних спеціальностей, які мають на меті створювати красиві і захоплюючі кінофільми. Професії кінопродюсера та кінорежисера є одними із основних та найважливіших у цьому мистецтві.

Книги, які допоможуть краще зрозуміти професії кінорежисера та кінопродюсера

Найцікавіша історія в Європі. Екранні версії.jpgУлюблені книги для режисерів відкривають чарівний та неповторний світ кіно. У книзі «Найцікавіша історія в Європі. Екранні версії» авторка розглядає значну кількість фільмів, не тільки українських, але й зарубіжних, у тому числі сценарії та задуми, які зберігаються в архівах. Дослідниця проаналізувала художні та документальні фільми, які відображають трагічні та драматичні події, що були під забороною у радянські часи.

Жизня.jpgАвтобіографії режисерів можуть розповісти різноманітні подробиці із життя митця. Автобіографічна збірка оповідань Олега Сєнцова «Жизня» - досить глибока за змістом книга, яка читається на одному подиху. Тексти Олега Сєнцова щирі та по-чоловічому стримані, десь філософські, а десь – іронічні. Ця книга розповість про те, чому український режисер говорив відкрито про війну в Україні, яку розпочала Росія, та чому почав голодувати і не просив його помилувати. Книга рекомендована для прочитання кожному свідомому українцю.

Німа кінотрилогія Олександра Довженка.jpgКниги про кінорежисерів та їх творчість захоплюють та поглинають у світ  кінематографу. Варто згадати Олександра Довженка, українського класика світового кіно. Богдан Небесьо у своїй праці «Німа кінотрилогія Олександра Довженка» знайомить читача із сучасною західною академічною розвідкою, яка присвячена німим фільмам Довженка. Це «Звенигора», «Арсенал» та «Земля». Саме ці творчі доробки допомогли письменнику отримати статус світового кінорежисера і є опорними точками в історії українського кіно.

Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою.jpegКниги акторів та режисерів все більше й більше поповнюють полиці книжкових магазинів. Зазвичай, у них знаменитості розкривають секрети майстерності, розповідають свої історії успіху, а також діляться особистим. «Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою» містять відверті діалоги акторки про життя, родину, близьких їй людей та професію з театральним критиком Анною Липківською та журналісткою Тетяною Терен. У розповідях перед нами постає жива легенда українського театру та кіно, а також проста щира жінка, якій випав тернистий життєвий шлях. Видання містить особисті фотографії акторки, а деякі з них опубліковані вперше.

Виходить продюсер.jpegКниги про професію кінопродюсерів розкривають секрети кіноіндустрії та дають відповіді на найпоширеніші запитання. Книга «Виходить продюсер» Олександра Роднянського розповідає нам, хто такий продюсер і в чому полягає його робота. Це перша книжка українською мовою, в якій аналізуються кінематограф і телебачення із середини в усіх подробицях. Це розповіді про те, як створюють і вигадують серіали та фільми. Книга, безумовно, буде цікавою всім, хто прагне заглянути у внутрішній світ кіноіндустрії.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image