Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/biznes-knyhy-dlya-potsinovuvachiv-piznavalnoyi-literatury/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Бізнес-книги для поціновувачів пізнавальної літератури

06.02.2020
Відгук

Книги здавна були джерелом мудрості, знань і інформації. За допомогою них можна дізнатися важливе, або навпаки – поділитися своїми секретами успіху. Книги можуть слугувати не тільки для задоволення і цікавості, а бути ще й чудовим джерелом пізнавальної, цікавої і прикладної літератури. 

Мистецтво стратегії.jpgКращі книги із систематизації бізнесу, стратегії і планування допомагають тим, хто хоче впорядкувати життя і бізнес, навчитися планувати і вигравати. «Мистецтво стратегії. Путівник до успіху в житті та бізнесі від експертів теорії гри» Діксіт Авінаш К., Нейлбафф Баррі Дж.  розглядають на принципі гри в Го основні стратегічні прийоми. Як перемогти, піддавшись супернику. Нові і несподівані шляхи співпраці. Концентрація і пошук інформації з потоку чи шуму. Ці та інші питання проговорено у цій книжці.

Взуття-буття.jpegБізнес-романи цікаві тим, що у художній формі викладена інформація має не тільки захопливий сюжет, а і реальний досвід підприємців, винахідників і навіть цілих корпорацій. «Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником» Філ Найт без прикрас ділиться історією однієї з найбільших компаній взуття і спортивного одягу. Але це не тільки історія компанії, це історія життя сильного духом чоловіка якому вдалося подолати скруту і не тільки подолати, а й створити надзвичайно прибутковий бізнес. Пpo тe, як зiбpaти кoмaнду однодумців і фахівців, а зa час існування втpaтити лишe двox тoп-мeнeджepiв. Пpo бiг як cпociб вeдeння бiзнecу тa фiлocoфiю.

Моє життя та робота.jpgГенрі Форд «Моє життя і робота» - історія легендарного винахідника оповита міфами і таємницями, а життєвий шлях вартий захоплення і наслідування. Висловлювання Декарта «Мислю, отже існую» було надзвичайно близьке для Генрі Форда. Він ввaжaв, щo caмe миcлeння є нaйвaжчoю poбoтoю, нa яку здaтнa людинa. І відповідь на запитання чому найважливіші інвестиції – це інвестиції у себе — теж не залишилося без відповіді.

Від хорошого до величного.jpegТоп бізнес-книг 2019 очолює «Від хорошого до величного» Джима Колінза. І не дарма. Детальний аналіз роботи компаній, відповідь на питання чому одним вдалося стати бізнес-гігантами, а інші так і залишилися у середній ланці. І на десерт секретна формула успіху, але тільки для того, хто дочитає до кінця.

Купити книги з маркетингу можна у нашому інтернет магазині за адресою https://book-ye.com.ua/catalog/biznes-literatura/   або   https://book-ye.com.ua/catalog/menedzhment/

Головна маркетингова книга.jpg«Головна маркетингова книга» Олексія Філановського це не нудний підручник з маркетингу, а жива і динамічна книга актуальна передусім і українських реаліях. 

Мистецтво війни в ілюстраціях.jpgБізес-книги, які варто прочитати саме тому, що вони стали фаворитами і визнані підприємцями і бізнесменами ми залишили для вас на десерт. «Мистецтво війни в ілюстраціях» - це нове життя старого китайського трактату Сунь Цзи, яким користувалися не один китайський полководець і імператор. Джесіка Ґейгі додала ілюстрації і свої коментарі, як тисячолітні поради стосуються сьогодення і бізнесу зокрема.