Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/zigmund-freyd/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Зигмунд Фрейд

Життєпис

Зигмунд Фрейд – австрійський психіатр, психолог і невролог. Зигмунд Фрейд народився 6 травня 1856 року в невеликому місті Фрайберг в Моравії, яка на той момент належала Австрії. В історії науки багато яскравих і непересічних особистостей, але далеко не всі з них отримували настільки протилежні оцінки. Практично кожен фундаментальний постулат був підданий критиці з боку відомих учених і письменників. Але всім довелося визнати, що психоаналіз буде фундаментом для психотерапії майбутнього. Внесок Фрейда не втрачає своєї цінності і його праці важко з чимось порівнювати. Тому рекомендуємо купити книги Зигмунда Фрейда українською, що помітно вплинули на сфери медицини і науки XX століття. 

Термін його активної наукової діяльності становив 45 років. За цей час він видав близько 24 публікацій (книг, наукових робіт з медицини) і був удостоєний премії Гете. В книзі «Тлумачення сновидінь» автор розглядає глибинні процеси психіки, що відображені в снах і сягають корінням в раннє дитинство. Саме там знаходяться примітивні бажання, викликані похіттю і ненавистю. Основою особистості Фрейд бачив сексуальний інстинкт і спрагу задоволень. Такі ідеї Фрейда, пов'язані з темою сексу, змусили його наставників і колег відвернутися від нього. 

Він доступно пояснює суть несвідомого в книзі «Вступ до психоаналізу», що воно приховує і як впливає на наше свідоме життя. Мова в ній йде про помилкові дії і наміри, які їх провокують; про сновидіння і їх символіку; про теорію неврозів і лібідо, едіпів комплекс та багато іншого. У 1913 році Фрейд закінчив тривалу і дуже складну роботу над фундаментальною працею «Тотем і табу», яка присвячена психології первісних народів. Ним також були написані книги «По той бік принципу задоволення» (1920), «Психологія мас» (1921), «Я і Воно» (1923) та інші.

 Всім читачам, які стежать за сучасною українською дитячою літературою рекомендуємо книги Сашка Дерманського. Яскраві і привабливі персонажі стануть новою порцією натхнення і розваг для дітей та дорослих завдяки своїм легким, веселим і захоплюючим історіям.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%