Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/zhoel-dikker/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Жоель Діккер - книги та біографія

Жоель Діккер

Жоель Діккер - сучасний  письменник, спеціалізується в жанрі роману-трилера.

Жоель Діккер народився в Женеві 1985 року, де навчався в школі. Після публікації новели «Тигр» у 2005 році, Діккер отримує Міжнародну премію молодих авторів і не зупиняється на досягнутому. 

У 27 років Жоель Діккер отримав міжнародне визнання і популярність, написавши роман «Правда про справу Гаррі Квеберта» - "американський" роман з запаморочливим сюжетом.Твір досить складний і багатоплановий, поєднує в собі кілька різних жанрів і інтерпретацію одних і тих же подій з точки зору різних героїв.Замість очікуваного детектива, отримано і сімейну сагу, і роман, який містить тонкі психологічні переходи і переживання. Як виявилося, практично кожному герою було що приховувати, а в фіналі все здається не таким райдужним, як було з самого початку.Книга відразу завоювала прихильність читачів і стала абсолютним світовим бестселером.Тиражі б'ють всі рекорди, а книга завоювала безліч нагород. 

В 2015 році виходить «Книга Балтиморів», де автор запевняє читачів, що краще вчитися по книгах, ніж на своїх помилках, розпорошуючи по дорозі життя свої сили, енергію та час.

Книги Діккера Жоеля завойовують читачів цікавими сюжетами, інтригою в розв'язці, різноманітними теми заздрості, грошей, взаємоповаги і розуміння, братських почуттів, справжньої дружби і любові.

Якщо ви полюбляєте книги детективного жанру, то радимо вам купити книги Жоель Діккера, завітавши до мережі «Книгарні Є». Книги автора зачаровують з перших сторінок і ця чарівність не проходить до самого фіналу. Романи Жоель Діккера - ковток свіжого повітря і одні з найкращих детективних бестселерів ХХІ століття.

Пропонуємо вашій увазі літературну спадщину Вільяма Шекспіра, купити різноманітну збірку творів якого можна в мережах магазинів "Книгарня Є".

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image