Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vilyam-shekspir/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вільям Шекспір

Вільям Шекспір

Життєпис

Вільям Шекспір ​​ - англійський поет, вважається найкращим драматургом, його п'єси переведені на всі основні мови світу і ставляться в театрі частіше, ніж твори інших драматургів. Народився 1564 року в Стратфорд-на-Ейвоні в Англії. Збереглося мало історичних записів про життя Шекспіра, а теорії про його життя складаються на основі офіційних документів і свідчень.

На період з 1589 по 1613 рік припадають більшість написаних робіт. Його ранні п'єси в основному відносяться до комедій, в яких Шекспір​ досяг значного успіху. Пізніше з'являються романтичні твори: «Сон в літню ніч», «Венеціанський купець».Найглибші філософські книги належать періоду трагедій і включають твори «Гамлет», «Король Лір», «Отелло» і «Макбет», які вважаються одними з кращих. В кінці своєї творчості Шекспір ​​написав кілька трагікомедій, а також співпрацював з іншими письменниками.Останні твори майстра характеризуються відточеним стилем і витонченою поетичною майстерністю, а ім'я Вільяма Шекспіра по праву стало синонімом величі літературного таланту.

Вже за життя Шекспір ​​отримував похвальні відгуки про свої роботи. «Перше фоліо» вважається найголовнішою публікацією та творчою спадщиною Шекспіра, книга була видана акторами його трупи в 1623 році.Саме це видання лежить в основі всіх сучасних видань Шекспіра.

Твори Шекспіра залишаються популярними і в наші дні, вони постійно вивчаються і переосмислюються відповідно до політичних і культурних умов.

Збірки творів, до яких входять сонети і найвизначніші твори автора, користуються великою популярністю.Замовити книги Вільяма Шекспіра можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Олег Коцарев та його творчість може стати прикладом складних, витіюватих, самодостатніх і відчутніх віршів, що відкривають читачеві новий поетичний світ.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Шалена ніч!

Тримай 25% на ВСЕ

Діє до 11:00 29.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%