Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vilyam-shekspir/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вільям Шекспір - книги та біографія

Вільям Шекспір

Вільям Шекспір ​​ - англійський поет, вважається найкращим драматургом, його п'єси переведені на всі основні мови світу і ставляться в театрі частіше, ніж твори інших драматургів. Народився 1564 року в Стратфорд-на-Ейвоні в Англії. Збереглося мало історичних записів про життя Шекспіра, а теорії про його життя складаються на основі офіційних документів і свідчень.

На період з 1589 по 1613 рік припадають більшість написаних робіт. Його ранні п'єси в основному відносяться до комедій, в яких Шекспір​ досяг значного успіху. Пізніше з'являються романтичні твори: «Сон в літню ніч», «Венеціанський купець».Найглибші філософські книги належать періоду трагедій і включають твори «Гамлет», «Король Лір», «Отелло» і «Макбет», які вважаються одними з кращих. В кінці своєї творчості Шекспір ​​написав кілька трагікомедій, а також співпрацював з іншими письменниками.Останні твори майстра характеризуються відточеним стилем і витонченою поетичною майстерністю, а ім'я Вільяма Шекспіра по праву стало синонімом величі літературного таланту.

Вже за життя Шекспір ​​отримував похвальні відгуки про свої роботи. «Перше фоліо» вважається найголовнішою публікацією та творчою спадщиною Шекспіра, книга була видана акторами його трупи в 1623 році.Саме це видання лежить в основі всіх сучасних видань Шекспіра.

Твори Шекспіра залишаються популярними і в наші дні, вони постійно вивчаються і переосмислюються відповідно до політичних і культурних умов.

Збірки творів, до яких входять сонети і найвизначніші твори автора, користуються великою популярністю.Замовити книги Вільяма Шекспіра можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Олег Коцарев та його творчість може стати прикладом складних, витіюватих, самодостатніх і відчутніх віршів, що відкривають читачеві новий поетичний світ.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image