Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleg-kotsarev/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олег Коцарев - книги та біографія

Олег Коцарев

Олег Коцарев - український поет і прозаїк, критик, журналіст, перекладач. Народився 1981 року в місті Харкові. Закінчив відділення журналістики Харківського національного університету ім. В.Каразіна. У 2000-х був учасником літературного об'єднання «Весло слова». Дебютував у 2003 році книгою віршів «Коротке і довге», яка виграла конкурс поетичних рукописів видавництва «Смолоскип». Лауреат конкурсу імені Валер'яна Підмогильного, часопису «Кур'єр Кривбасу», фестивалів «Київські лаври» та «Молоде вино».Олег Коцарев досліджує літературу, історію та культуру ХХ століття, зокрема, український літературний авангард і вважається одним з представників українського поетичного покоління «двотисячників».

У 2009 видана книга оповідань «Неймовірна історія правління Хлорофітума Першого», де в новому амплуа прозаїка автор вражає поворотами сюжету і рецептами облаштування ідеального суспільства.У 2014 році разом з дружиною, поетесою Юлією Стахівською, упорядкував фундаментальну антологію «Українська авангардна поезія (1910-1930-ті рр.)» - найповніше зібрання понад сорока авторів різних авангардних настроїв: як добре відомих, так і давно призабутих. На думку критиків, антологія заново відкриває читачеві цілий пласт української літератури. 

Найновіша книга Олега Коцарева – роман «Люди в гніздах» (2017). Книга нагадує  таємничий ритуал передачі історій, які згодом можуть осідати пилом на старих листівках або передаватися з покоління в покоління.

Олег Коцарев та його творчість дає можливість спостерігати за процесом збирання фрагментів розколотого світу. Можна було би сказати, що таким процесом є будь-яка творчість, але тут треба взяти до уваги досвід і бачення самого автора.Чиста наївність та любов до людей, але разом з тим іронічна спостережливість та доросла схильність помічати абсурдність світу, яка не викликає відчай, а дарує оптимістичний погляд на речі.

У роздумах про те, якою є сучасна українська поезія, багато хто пригадає вірші Олега Коцарева з непередбачуваними віражами асоціацій і унікальною суперсилою не писати сумних віршів, навіть коли йдеться про нашу історію і серйозні, знайомі історії.

Шанувальникам яскравих оповідей про давні західні культури й цивілізації радимо купити книги Герберта Збігнєва, який став одним з найбільш впливових польських поетів другої половини ХХ ст.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image