Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/gerbert-zbign-v/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Герберт Збіґнєв - книги та біографія

Герберт Збіґнєв

Збіґнєв Герберт - польський поет, драматург, есеїст. Народився у Львові 29 жовтня 1924 року. Вивчав економіку, право, філософію. Працював на різних дрібних службах, займався журналістикою. Його біографія трагічно переплітається з історією ХХ століття. Лауреат польських і зарубіжних літературних премій, вірші та есе автора переведені на безліч мов.

Як поет дебютував в 1950 році, проте перша збірка його віршів («Струна світла») була видана лише в 1956 році і відразу отримала світову популярність і високі оцінки критиків. Наступного року була видана ще одна збірка – «Гермес, пес і зірка». З того часу, мандри (Францією, Італією, Грецією, Нідерландами, Німеччиною, США) стануть наче природним способом існування Герберта, даючи також багатий есеїстичний урожай – збірки «Варвар у саду» та «Натюрморт із вудилом», численні нариси, зібрані вже після смерті письменника, зокрема у книжці «Лабіринт біля моря».

У 1974 році була опублікована збірка «Пан Cogito», яка вплинула на розвиток польської поезії, а образ головного героя став голосом самого автора та незамінним атрибутом в наступних поетичних збірках:«Рапорт з міста в облозі», «Елегія на прощання», «Ровіґо» і «Епілог бурі». Пан Когито, герой самого знаменитого циклу віршів поета Збіґнєва Герберта, втілює розрив між почуттям реальності і бажанням слави.

Купити книгу Герберта Збігнєва варто всім поціновувачам надзвичайно яскравої оповіді про «золоту добу» європейського мистецтва і цивілізації.

Поезія для Герберта була найважливішим елементом творчості, яка має безумовну цінність в світовій літературі. З самого початку і до нинішнього часу критики сприймають його творчість з надзвичайним ентузіазмом. Час не матиме влади, тому що людей завжди будуть супроводжувати драматичний вибір, надії та ілюзії, і необхідність розпізнати істину в хаосі дійсності.

Складні, витіюваті, самодостатні і відчутні вірші Світлани Короненко здатні заволодіти думками та вразити спогадами, а також стати обов'язковою рекомендацією для ваших близьких та друзів.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image