Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/gerbert-zbign-v/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Герберт Збігнєв

Герберт Збігнєв

Життєпис

Збіґнєв Герберт - польський поет, драматург, есеїст. Народився у Львові 29 жовтня 1924 року. Вивчав економіку, право, філософію. Працював на різних дрібних службах, займався журналістикою. Його біографія трагічно переплітається з історією ХХ століття. Лауреат польських і зарубіжних літературних премій, вірші та есе автора переведені на безліч мов.

Як поет дебютував в 1950 році, проте перша збірка його віршів («Струна світла») була видана лише в 1956 році і відразу отримала світову популярність і високі оцінки критиків. Наступного року була видана ще одна збірка – «Гермес, пес і зірка». З того часу, мандри (Францією, Італією, Грецією, Нідерландами, Німеччиною, США) стануть наче природним способом існування Герберта, даючи також багатий есеїстичний урожай – збірки «Варвар у саду» та «Натюрморт із вудилом», численні нариси, зібрані вже після смерті письменника, зокрема у книжці «Лабіринт біля моря».

У 1974 році була опублікована збірка «Пан Cogito», яка вплинула на розвиток польської поезії, а образ головного героя став голосом самого автора та незамінним атрибутом в наступних поетичних збірках:«Рапорт з міста в облозі», «Елегія на прощання», «Ровіґо» і «Епілог бурі». Пан Когито, герой самого знаменитого циклу віршів поета Збіґнєва Герберта, втілює розрив між почуттям реальності і бажанням слави.

Купити книгу Герберта Збігнєва варто всім поціновувачам надзвичайно яскравої оповіді про «золоту добу» європейського мистецтва і цивілізації.

Поезія для Герберта була найважливішим елементом творчості, яка має безумовну цінність в світовій літературі. З самого початку і до нинішнього часу критики сприймають його творчість з надзвичайним ентузіазмом. Час не матиме влади, тому що людей завжди будуть супроводжувати драматичний вибір, надії та ілюзії, і необхідність розпізнати істину в хаосі дійсності.

Складні, витіюваті, самодостатні і відчутні вірші Світлани Короненко здатні заволодіти думками та вразити спогадами, а також стати обов'язковою рекомендацією для ваших близьких та друзів.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 13.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%