Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yuval-noj-kharari/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ювал Ной Харарі

Ювал Ной Харарі

Життєпис

Ювал Ной Гарарі — відомий ізраїльський історик. Навчався в Єврейському університеті в Єрусалимі, пізніше в Коледжі Ісуса в Оксфордському. Вивчав військову історію Середньовіччя. Займається викладацькою діяльністю, пише книги. Гарарі дуже популярний в себе на батьківщині, навіть робить регулярні дописи в газети. У 2012 році Гарарі вступив до  Молодої ізраїльської академії наук. Його книги: «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього», «Homo Deus. Людина божественна: За лаштунками майбутнього» та «21 урок для 21 століття» стали бестселерами й були перекладені більш ніж на 30 мов. Наразі мешкає у Бейт-Шемеш зі своїм партнером. Купити книги Юваль Ной Гарарі у Києві чи вашому місті можна у мережі Книгарень Є.

«Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» — перша із книг письменника перекладена українською мовою, що побачила світ у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» у 2016 році. Робота отримала неоднозначні відгуки, деякі науковці висловлювались досить скептично, зазначаючи, що думки не є компетенціями автора. Однак, книга отримала схвальні відгуки громадськості та набула широкого розголосу. «Людина розумна» — це короткий курс нашою історією: від появи людини до сучасності. Стиль автора чіткий та зрозумілий, не переобтяжений складними термінологіями, а доступний пересічному читачу. Дві інші книги видало видавництво «Bookshef» і вони тематично продовжують та доповнюють першу.

У липні цього року у ЗМІ розгорівся скандал навколо російського перекладу книги «21 урок для 21 століття». Річ в тому, що в російській адаптації було видозмінено чи повністю викреслено ті частини книги, що стосувались анексії Криму. Всі зміни були погоджені самим автором, оскільки на його думку основні ідеї твору залишились сталими.

Сьогодні книги Юваля Гарарі не втрачають своєї популярності, вони надійно утвердились на українському ринку та входять в топи.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 23.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%