Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yuval-noj-kharari/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ювал Ной Харарі - книги та біографія

Ювал Ной Харарі

Ювал Ной Гарарі — відомий ізраїльський історик. Навчався в Єврейському університеті в Єрусалимі, пізніше в Коледжі Ісуса в Оксфордському. Вивчав військову історію Середньовіччя. Займається викладацькою діяльністю, пише книги. Гарарі дуже популярний в себе на батьківщині, навіть робить регулярні дописи в газети. У 2012 році Гарарі вступив до  Молодої ізраїльської академії наук. Його книги: «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього», «Homo Deus. Людина божественна: За лаштунками майбутнього» та «21 урок для 21 століття» стали бестселерами й були перекладені більш ніж на 30 мов. Наразі мешкає у Бейт-Шемеш зі своїм партнером. Купити книги Юваль Ной Гарарі у Києві чи вашому місті можна у мережі Книгарень Є.

«Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» — перша із книг письменника перекладена українською мовою, що побачила світ у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» у 2016 році. Робота отримала неоднозначні відгуки, деякі науковці висловлювались досить скептично, зазначаючи, що думки не є компетенціями автора. Однак, книга отримала схвальні відгуки громадськості та набула широкого розголосу. «Людина розумна» — це короткий курс нашою історією: від появи людини до сучасності. Стиль автора чіткий та зрозумілий, не переобтяжений складними термінологіями, а доступний пересічному читачу. Дві інші книги видало видавництво «Bookshef» і вони тематично продовжують та доповнюють першу.

У липні цього року у ЗМІ розгорівся скандал навколо російського перекладу книги «21 урок для 21 століття». Річ в тому, що в російській адаптації було видозмінено чи повністю викреслено ті частини книги, що стосувались анексії Криму. Всі зміни були погоджені самим автором, оскільки на його думку основні ідеї твору залишились сталими.

Сьогодні книги Юваля Гарарі не втрачають своєї популярності, вони надійно утвердились на українському ринку та входять в топи.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image