/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yael-adler/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Йаэль Адлер

Йаэль Адлер

Життєпис

Книги Йаель Адлер варто купити всім читачам, які дбають про своє здоров'я, намагаються знайти достовірну та корисну інформацію.

Йаель Адлер – практикуючий лікар-дерматолог, доктор медичних наук, автор наукових робіт, а також науково-популярних книг, присвячених темі здоров'я та функціонування людського організму. Йаель Адлер народилася 1973 року, у Франкфурті-на-Майні, в сім'ї вчених. Вивчала медицину в Франкфуртському університеті і отримала диплом венеролога – фахівця зі шкірних і венеричних захворювань, трохи пізніше освоїла спеціалізацію флеболога і дієтолога. Йаель частий гість на телебаченні в якості експерта з питань здоров'я, входить до різних медичних товариств, займається приватною практикою.

Біографія стверджує, що до написання книг авторку підштовхнули публікації медичних статей, що відразу отримали успіх.

Книга «Що приховує шкіра» була видана у 2016 році і відразу стала бестселером. У книзі Йаель Адлер простою і зрозумілою мовою розповідає всі факти про шкіру, відповідає на актуальні питання, розвіює міфи та дає корисні рекомендації. Автор знайомить читачів з тим, як функціонує шкіра і з тим, скільки життєво важливих функцій для здоров'я людини вона виконує. Інша книга під назвою «Внутрішня історія» містить в собі теми, про які ми не звикли говорити. Вона допомагає зрозуміти, що багато вад тіла є абсолютно нормальними і навіть більше – їх можна легко усунути. 

З книг Йаэль Адлер можна дізнатися багато нового і цікавого, адже вони написані професіоналом своєї справи. Праці ґрунтуються на досвіді та науковому підході, який не викликає нудьгу.

Купити книгу Йаель Адлер можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Купити книги Наталії Зубарєвої варто кожному читачу, який знаходяться в пошуках помічника на шляху до краси, здоров'я і пізнання свого організму.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 07.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%