Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yael-adler/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Йаэль Адлер - книги та біографія

Йаэль Адлер

Книги Йаель Адлер варто купити всім читачам, які дбають про своє здоров'я, намагаються знайти достовірну та корисну інформацію.

Йаель Адлер – практикуючий лікар-дерматолог, доктор медичних наук, автор наукових робіт, а також науково-популярних книг, присвячених темі здоров'я та функціонування людського організму. Йаель Адлер народилася 1973 року, у Франкфурті-на-Майні, в сім'ї вчених. Вивчала медицину в Франкфуртському університеті і отримала диплом венеролога – фахівця зі шкірних і венеричних захворювань, трохи пізніше освоїла спеціалізацію флеболога і дієтолога. Йаель частий гість на телебаченні в якості експерта з питань здоров'я, входить до різних медичних товариств, займається приватною практикою.

Біографія стверджує, що до написання книг авторку підштовхнули публікації медичних статей, що відразу отримали успіх.

Книга «Що приховує шкіра» була видана у 2016 році і відразу стала бестселером. У книзі Йаель Адлер простою і зрозумілою мовою розповідає всі факти про шкіру, відповідає на актуальні питання, розвіює міфи та дає корисні рекомендації. Автор знайомить читачів з тим, як функціонує шкіра і з тим, скільки життєво важливих функцій для здоров'я людини вона виконує. Інша книга під назвою «Внутрішня історія» містить в собі теми, про які ми не звикли говорити. Вона допомагає зрозуміти, що багато вад тіла є абсолютно нормальними і навіть більше – їх можна легко усунути. 

З книг Йаэль Адлер можна дізнатися багато нового і цікавого, адже вони написані професіоналом своєї справи. Праці ґрунтуються на досвіді та науковому підході, який не викликає нудьгу.

Купити книгу Йаель Адлер можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Купити книги Наталії Зубарєвої варто кожному читачу, який знаходяться в пошуках помічника на шляху до краси, здоров'я і пізнання свого організму.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image