Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nataliya-zubaryeva/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Наталія Зубарєва - книги та біографія

Наталія Зубарєва

Книги Наталії Зубарєвої допомагають багатьом не тільки позбутися від зайвої ваги, але і знову відчути радість життя.

Наталія Зубарєва – професійний лікар, дієтолог, блогер, експерт з питань жіночого здоров'я, автор бестселера «Вальс гормонів». Народилася в 1985 році в Краснодарі в сім'ї лікарів. Закінчила Кубанський державний медичний університет, вивчала кардіологію і терапію. Під час навчання і лікарської практики зрозуміла, що велика частина проблем зі здоров'ям викликана неправильним харчуванням, тому зацікавилася дієтологією. Вона розробила унікальну методику, що дозволяє лікувати людей за допомогою раціонального харчування, яка стала дуже популярною. Також Зубарєва створила онлайн-школу схуднення, проводить семінари та постійно підвищує кваліфікацію у сфері дієтології, спортивного харчування та інших суміжних областях.

Біографія Наталії Зубарєвої, її книги та хороші відгуки зайвий раз підтверджують популярність автора. 

У 2017 році вийшла книга «Вальс гормонів», яка отримала позитивні відгуки читачів і критиків. Книга мала успіх, що надихнуло письменницю написати продовження, де з’явився розділ і про чоловіче здоров'я. 

Серія книг розглядає значенням ферментів в організмі, головні правила харчування, цілий перелік хвороб, які можуть відображатися нестабільним гормональним фоном та іншими проблемами з показниками в аналізах. Зубарєва розбирає найактуальніші теми жіночого здоров'я, дає корисні рекомендації та цінні поради для відстеження стану свого організму. Читачі відзначають, що Зубарєва пише книги про складні речі, але максимально спрощено, інформативно та наводить приклади з практики.

Купити книги Наталії Зубарєвої можна в інтернет-магазині або в мережах магазинів «Книгарня Є».

Біографія Надії Кушнір стверджує, що авторка одна із найбільш затребуваних ілюстраторів. Її книги стали відомими завдяки гумору і побутовій філософії щоденності.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image