Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nataliya-zubaryeva/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Наталія Зубарєва

Наталія Зубарєва

Життєпис

Книги Наталії Зубарєвої допомагають багатьом не тільки позбутися від зайвої ваги, але і знову відчути радість життя.

Наталія Зубарєва – професійний лікар, дієтолог, блогер, експерт з питань жіночого здоров'я, автор бестселера «Вальс гормонів». Народилася в 1985 році в Краснодарі в сім'ї лікарів. Закінчила Кубанський державний медичний університет, вивчала кардіологію і терапію. Під час навчання і лікарської практики зрозуміла, що велика частина проблем зі здоров'ям викликана неправильним харчуванням, тому зацікавилася дієтологією. Вона розробила унікальну методику, що дозволяє лікувати людей за допомогою раціонального харчування, яка стала дуже популярною. Також Зубарєва створила онлайн-школу схуднення, проводить семінари та постійно підвищує кваліфікацію у сфері дієтології, спортивного харчування та інших суміжних областях.

Біографія Наталії Зубарєвої, її книги та хороші відгуки зайвий раз підтверджують популярність автора. 

У 2017 році вийшла книга «Вальс гормонів», яка отримала позитивні відгуки читачів і критиків. Книга мала успіх, що надихнуло письменницю написати продовження, де з’явився розділ і про чоловіче здоров'я. 

Серія книг розглядає значенням ферментів в організмі, головні правила харчування, цілий перелік хвороб, які можуть відображатися нестабільним гормональним фоном та іншими проблемами з показниками в аналізах. Зубарєва розбирає найактуальніші теми жіночого здоров'я, дає корисні рекомендації та цінні поради для відстеження стану свого організму. Читачі відзначають, що Зубарєва пише книги про складні речі, але максимально спрощено, інформативно та наводить приклади з практики.

Купити книги Наталії Зубарєвої можна в інтернет-магазині або в мережах магазинів «Книгарня Є».

Біографія Надії Кушнір стверджує, що авторка одна із найбільш затребуваних ілюстраторів. Її книги стали відомими завдяки гумору і побутовій філософії щоденності.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%