Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nadya-kushnir/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Надя Кушнір

Надя Кушнір

Життєпис

Книги Надії Кушнір стали справжньою сенсацією і завоювали серця багатьох прихильників її творчості. 

Надя Кушнір – ілюстраторка, дизайнерка, авторка інтернет-коміксу «Гусь» та книг «Як Гусь свою любов шукав», «Гусь від А до Я», «Зуб», «Пуп». Народилася 1993 року у Львові. В її родині не було художників, але з самого дитинства вона знала, що її біографія буде пов'язана з малюванням. Навчалася в Академії Дизайну у Львові, а 2010 року вступила на кафедру книжкової графіки до Української академії друкарства. Перші 5 років після навчання працювала дизайнеркою і багато малювала. У 2015 році дебютувала в дитячій ілюстрації, саме тоді вона отримала перше замовлення на книжку для видавництва «Веселка». Книга містила більш реалістичні зображення, які відрізнялися від стилю самої авторки. За весь час Кушнір оформила близько 60 дитячих, підліткових і дорослих книг для відомих видавництв. Авторку можна вважати справжнім трудоголіком: вона одночасно працювала графічною дизайнеркою, розробницею логотипів, брошур, дизайнеркою сайтів та ілюстраторкою книжок. Але популярність прийшла після того, як вона вигадала і намалювала Гуся – персонажа, який став мемом і справжньою сенсацією. Цей віртуальний персонаж став відомим через своє почуття гумору та безліч прихильників в соціальних мережах. Сама Кушнір стверджує, що образ Гуся їй приснився і вона прокинулась з дивним відчуттям, що мусить його намалювати. Авторка вважає, що найкраще вчитися на своїх помилках і рівнятися лише на себе, щоб стати кращим. 

Твори Надії Кушнір здатні вразити будь-кого. Її відома книга «Гусь від А до Я» – це креативна, нестандартна, відверта абетка без цензури. У книзі змальовано дорослий світ з усіма різноманітними емоціями: від радості та щастя до відчаю та апатії. Улюблений герой намагається показати всі букви алфавіту, але це нелегка справа. Він просто говорить те, що інші бояться сказати.

Творчість Лілії Гуменної включає в себе багато корисних сучасних видань різноманітної тематики.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 25.02.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%