Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volodimir-sarkisyan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Володимир Саркісян - книги та біографія

Володимир Саркісян

Повне ім'я:Vladimir Sarkisyan

Володимир Саркісян - сучасний український письменник, журналіст й хімік-токсиколог, колишній судмедексперт з чотирнадцятирічним досвідом роботи.

Свою кар'єру Володимир Саркісян почав в Одеському бюро судово-медичних експертиз санітаром, потім отримав диплом та просунувся до посади експерта-токсиколога. Впродовж кількох років самостійно освоїв судово-медичну криміналістику, а пізніше - здобув лікарську кваліфікацію судово-медичного експерта.

У 2014 році приєднався до комісії «Група 2 травня» як експерт з судової медицини, що брала участь в аналізі подій, що сталися у місті 2 травня 2014 року.

З 2015 року працює в галузі журналістики, його багаторічний професійний досвід став основою для декількох науково-популярних видань, зокрема:

Книги Володимира Саркісяна відкривають портал у лабораторії судмедекспертизи, сторінки його творів наповнені науково-популярними матеріалами, які розкривають таємниці реальних і уявних отрут. Автор також досліджує менш відомі факти про функціонування різних речей та явищ, що оточують нас у повсякденному житті.

Радимо купити книги Володимира Саркісяна прямо зараз, адже це - чудова можливість отримати справжнє інтелектуальне задоволення від читання якісного нон-фікшну, твори автора ви знайдете на сторінці нижче або в офлайн-книгарнях мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image