Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vlada-lipovetskaya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Влада Липовецкая - книги та біографія

Книги Влади Липовецької стануть корисними і потрібними в домашній бібліотеці. Вони містять поради і всю необхідну інформацію щодо звичайних продуктів, які ми щоденно використовуємо і споживаємо.

Кожен день ми з великим задоволенням випиваємо чашечку ароматного чаю або кави, насолоджуючись його смаком і ароматом. Додаємо мед або молоко для покращення смаку, під рукою завжди знаходиться сіль та оцет. І це далеко не весь список продуктів, яким ми не завжди знаходимо застосування. Адже вони не лише роблять страви смачнішими або виявляються корисними для домашнього вжитку, але також можуть використовуватися в лікувальних цілях і стати цілющими засобами при багатьох захворюваннях.

Біографія Влади Липовецької залишається невідомою широкому загалу, проте її книги стали в пригоді не одному читачу.

Відомі книги Влади Липовецької («Лікуємося молочними продуктами», «Лікуємося травами», «Лікуємося часником і медом», «Смачні та корисні страви для діабетиків» та ін.) змушують читача по-іншому поглянути на звичні продукти і зробити багато нових відкриттів. Для прикладу, всім відомо, що кава – це невід'ємний елемент домашнього затишку або невимушеної бесіди в компанії. Але мало кому відомо, що з найдавніших часів вона застосовується як цілющий засіб, що допомагає при багатьох захворюваннях. В книзі «Лікуємося кавою» можна дізнатись про історію напою, про види, лікування і рецепти приготування.

Видання стануть прекрасними помічниками для всіх людей, які цікавляться користю продуктів в нашому харчуванні. Дуже часто у нас є лише поверхневі знання про користь деяких продуктів, тому якщо ви вирішили заглибитися в більш широку інформативну літературу, то книги Влади Липовецької допоможуть вам в цьому. 

Лікар Євдокименко і його книги в доступній формі пояснюють причини різних захворювань, дають практичні поради, пропонують лікувальні та профілактичні процедури, що дозволяють повернутися до повноцінного життя.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%