Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vlada-lipovetskaya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Влада Липовецкая - книги та біографія

Книги Влади Липовецької стануть корисними і потрібними в домашній бібліотеці. Вони містять поради і всю необхідну інформацію щодо звичайних продуктів, які ми щоденно використовуємо і споживаємо.

Кожен день ми з великим задоволенням випиваємо чашечку ароматного чаю або кави, насолоджуючись його смаком і ароматом. Додаємо мед або молоко для покращення смаку, під рукою завжди знаходиться сіль та оцет. І це далеко не весь список продуктів, яким ми не завжди знаходимо застосування. Адже вони не лише роблять страви смачнішими або виявляються корисними для домашнього вжитку, але також можуть використовуватися в лікувальних цілях і стати цілющими засобами при багатьох захворюваннях.

Біографія Влади Липовецької залишається невідомою широкому загалу, проте її книги стали в пригоді не одному читачу.

Відомі книги Влади Липовецької («Лікуємося молочними продуктами», «Лікуємося травами», «Лікуємося часником і медом», «Смачні та корисні страви для діабетиків» та ін.) змушують читача по-іншому поглянути на звичні продукти і зробити багато нових відкриттів. Для прикладу, всім відомо, що кава – це невід'ємний елемент домашнього затишку або невимушеної бесіди в компанії. Але мало кому відомо, що з найдавніших часів вона застосовується як цілющий засіб, що допомагає при багатьох захворюваннях. В книзі «Лікуємося кавою» можна дізнатись про історію напою, про види, лікування і рецепти приготування.

Видання стануть прекрасними помічниками для всіх людей, які цікавляться користю продуктів в нашому харчуванні. Дуже часто у нас є лише поверхневі знання про користь деяких продуктів, тому якщо ви вирішили заглибитися в більш широку інформативну літературу, то книги Влади Липовецької допоможуть вам в цьому. 

Лікар Євдокименко і його книги в доступній формі пояснюють причини різних захворювань, дають практичні поради, пропонують лікувальні та профілактичні процедури, що дозволяють повернутися до повноцінного життя.

Сортувати по
Сортувати по