Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/pavlo-vdokimenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Павло Євдокименко - книги та біографія

Павло Євдокименко

Лікар Євдокименко пише книги доступною мовою, щедро ділиться своїми знаннями та можливими методами лікування різних хвороб. Автор доводить, що лікування може проходити абсолютно зрозумілими і логічними способами.

Євдокименко Павло Валерійович – відомий лікар-ревматолог, один з провідних фахівців з лікування хвороб спини і суглобів, автор книг про здоров'я. Євдокименко народився 29 серпня 1966 року в Москві. Закінчив медичний інститут, після чого працював в Московському міському центрі артрозів і постійно підвищував кваліфікацію. 

З біографії Павло Євдокименка відомо, що лікар успішно поєднував практичну і викладацьку діяльність, також співпрацював з журналами в якості автора статей на медичну тематику. Перша книга лікаря Євдокименка вийшла друком у 2001 році під назвою «Остеохондроз – міфи і реальність». Найвідоміші книги експерта: «Причина твоєї хвороби», «Анатомія везіння. Принцип пуповини», «Біль в спині та шиї», «Велика книга здоров'я». Написав понад 12 книг про здоров'я.

В книгах автор також велику увагу приділяє психологічним аспектам захворювань. Спираючись на достовірні наукові факти, автор розповідає про те, що значна частина захворювань виникає після сильних негативних переживань і стресових ситуацій.

Роботи фахівця розкажуть, як без медичних препаратів підвищувати імунітет, покращувати пам'ять, стимулювати роботу мозку, налагоджувати роботу серцево-судинної і травної системи, зміцнювати м'язи і прискорювати загоєння ран. Відкриття лікаря Євдокименка допоможуть читачам розібратися в роботі організму і навчитися підтримувати здоров'я за допомогою простих методик.

Купити книги Павло Євдокименка можна на нашому сайті або купити в мережах

магазинів «Книгарня Є».

Купити книгу Марини Романової варто всім читачам, які дбають про своє здоров'я, а також цікавляться таємницями світу та історією людства.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image