Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/pavlo-vdokimenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Павло Євдокименко

Павло Євдокименко

Життєпис

Лікар Євдокименко пише книги доступною мовою, щедро ділиться своїми знаннями та можливими методами лікування різних хвороб. Автор доводить, що лікування може проходити абсолютно зрозумілими і логічними способами.

Євдокименко Павло Валерійович – відомий лікар-ревматолог, один з провідних фахівців з лікування хвороб спини і суглобів, автор книг про здоров'я. Євдокименко народився 29 серпня 1966 року в Москві. Закінчив медичний інститут, після чого працював в Московському міському центрі артрозів і постійно підвищував кваліфікацію. 

З біографії Павло Євдокименка відомо, що лікар успішно поєднував практичну і викладацьку діяльність, також співпрацював з журналами в якості автора статей на медичну тематику. Перша книга лікаря Євдокименка вийшла друком у 2001 році під назвою «Остеохондроз – міфи і реальність». Найвідоміші книги експерта: «Причина твоєї хвороби», «Анатомія везіння. Принцип пуповини», «Біль в спині та шиї», «Велика книга здоров'я». Написав понад 12 книг про здоров'я.

В книгах автор також велику увагу приділяє психологічним аспектам захворювань. Спираючись на достовірні наукові факти, автор розповідає про те, що значна частина захворювань виникає після сильних негативних переживань і стресових ситуацій.

Роботи фахівця розкажуть, як без медичних препаратів підвищувати імунітет, покращувати пам'ять, стимулювати роботу мозку, налагоджувати роботу серцево-судинної і травної системи, зміцнювати м'язи і прискорювати загоєння ран. Відкриття лікаря Євдокименка допоможуть читачам розібратися в роботі організму і навчитися підтримувати здоров'я за допомогою простих методик.

Купити книги Павло Євдокименка можна на нашому сайті або купити в мережах

магазинів «Книгарня Є».

Купити книгу Марини Романової варто всім читачам, які дбають про своє здоров'я, а також цікавляться таємницями світу та історією людства.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку