Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/m-yu-romanova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

М. Ю. Романова - книги та біографія

М. Ю. Романова пише книги на різну тематику – книги про здоров'я, благополуччя та залучення грошової енергії, світові та містичні таємниці історії та багато іншого. Серед найвідоміших книг: «Таємниці світу і людини. Загадки історії», «Очищення організму», «Як зберегти тиск в нормі, а судини здоровими». Також перу автора належить декілька дитячих книг: «Лист Діду Морозу», «Веселий транспорт», серії книжок з яскравими наклейками. Книги Марини Романової для найменших сприяють розвитку мови, інтелекту, допомагають розширити уявлення про навколишній світ.

Біографія Марини Романової сповнена таємниць, проте її книги вже давно знайшли своїх прихильників.

Книги про здоров'я входять в чудову серію книг «Корисна книга», яка складається з томів на різноманітну тематики, після прочитання яких, отримані знання можна використовувати на практиці. У свою чергу, кожна книга розділена на тематичні розділи, що допоможе відразу знаходити необхідну інформацію.

До того ж книги про здоров'я корисно почитати не тільки людям, які мають проблеми із самопочуттям, але і цілком здоровим людям, щоб знати головні симптоми багатьох серцево-судинних захворювань, методи очищення організму народними засобами або рецепти цілющих відварів і чаїв. Адже знання, правильна профілактика і бажання зберегти здоров'я допоможуть уникнути багато хвороб.

Книга «Таємниці світу і людини. Загадки історії» знайомить читача з таємницями, які людство не може розгадати багато століть: таємниця прокляття фараонів, Всесвітнього потопу, неточності з приводу відкриття Америки та багато інших нерозгаданих людством таємниць.

Купити книгу Марини Романової можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Книги Наталії Ващенко стануть незамінними порадниками для читачів, які бажають правильно харчуватися, позбутися від поганих звичок і зберегти відмінне самопочуття надовго.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image