Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/natalya-vashchenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Наталя Ващенко - книги та біографія

Біографія Наталії Ващенко залишається невідомою широкому загалу, проте її книги вже давно займають книжкові полиці читачів в ролі незамінних помічників.

Наталя Ващенко ділиться у своїх книгах порадами щодо харчування, методами боротьби з поганими звичками і секретами відмінного самопочуття. В книзі «Здорове харчування для поліпшення травлення» авторка багато уваги приділяє проблемам зі здоров'ям та їх можливому вирішенню. Ващенко ділиться з читачами списком продуктів і рецептами страв, які необхідно вживати, щоб поліпшити травлення. В цілому, в книзі зібрано рецепти корисного, навіть дієтичного, харчування, яке не тільки принесе користь кишечнику, але і дасть відчуття легкості. 

В книгах Наталії Ващенко міститься велика кількість рецептів на будь-який смак: перші страви та гарніри, приготування на пару, салати та запіканки. Завдяки книгам у читачів є можливість спробувати багато нових страв й урізноманітнити не тільки своє харчування, а й своєї родини. У відомій книзі «Ні шкідливим звичкам. Перевірені методики і рецепти» авторка допомагає позбутися від звичок, що перетворилися на залежність, якої складно позбутися. Ващенко впевнена, що шкідливі звички не приносять користі нашій продуктивності і розвитку, а усвідомлення проблеми – це вже перший крок на зустрічі позбавлення залежності. «Як зберегти красу і здоров'я» – це найпоширеніше питання, а ще назва книги Наталії Ващенко, яка ділиться рецептами і методиками на шляху до нового життя.

Творчість Наталії Ващенко стала справжнім відкриттям для багатьох читачів, адже вона запевняє, що для досягнення потрібних результатів, здорового і сповненого радості життя потрібно зовсім небагато – бажання змін.

Купити книги Людмили Лапшиної варто читачам, які шукають подарунок до будь-якої події або хочуть отримати знання, що стануть у пригоді.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image