Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/natalya-vashchenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Наталя Ващенко

Життєпис

Біографія Наталії Ващенко залишається невідомою широкому загалу, проте її книги вже давно займають книжкові полиці читачів в ролі незамінних помічників.

Наталя Ващенко ділиться у своїх книгах порадами щодо харчування, методами боротьби з поганими звичками і секретами відмінного самопочуття. В книзі «Здорове харчування для поліпшення травлення» авторка багато уваги приділяє проблемам зі здоров'ям та їх можливому вирішенню. Ващенко ділиться з читачами списком продуктів і рецептами страв, які необхідно вживати, щоб поліпшити травлення. В цілому, в книзі зібрано рецепти корисного, навіть дієтичного, харчування, яке не тільки принесе користь кишечнику, але і дасть відчуття легкості. 

В книгах Наталії Ващенко міститься велика кількість рецептів на будь-який смак: перші страви та гарніри, приготування на пару, салати та запіканки. Завдяки книгам у читачів є можливість спробувати багато нових страв й урізноманітнити не тільки своє харчування, а й своєї родини. У відомій книзі «Ні шкідливим звичкам. Перевірені методики і рецепти» авторка допомагає позбутися від звичок, що перетворилися на залежність, якої складно позбутися. Ващенко впевнена, що шкідливі звички не приносять користі нашій продуктивності і розвитку, а усвідомлення проблеми – це вже перший крок на зустрічі позбавлення залежності. «Як зберегти красу і здоров'я» – це найпоширеніше питання, а ще назва книги Наталії Ващенко, яка ділиться рецептами і методиками на шляху до нового життя.

Творчість Наталії Ващенко стала справжнім відкриттям для багатьох читачів, адже вона запевняє, що для досягнення потрібних результатів, здорового і сповненого радості життя потрібно зовсім небагато – бажання змін.

Купити книги Людмили Лапшиної варто читачам, які шукають подарунок до будь-якої події або хочуть отримати знання, що стануть у пригоді.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 23.04.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%