Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/viktoriya-aveyard/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вікторія Авеярд

Вікторія Авеярд

Життєпис

Книги Вікторії Авеярд — ідеальне читання для всіх шанувальників фентезі і антиутопічних світів.

Вікторія Авеярд — американська письменниця і сценаристка, автор циклу «Багряна королева».

Народилася і виросла в маленькому містечку Лонгмідоу, штат Массачусетс. Потім переїхала в Лос-Анджелес, де отримала ступінь бакалавра кінодраматургії в університеті Південної Каліфорнії. Після закінчення університету почала писати свій перший роман. Зараз вона пише книги і сценарії, використовуючи свою кар'єру в якості виправдання своєї пристрасті — читати занадто багато книг і дивитися занадто багато фільмів.

Дебютний роман Вікторії — «Багряна королева», перший в однойменній трилогії, — був опублікований в лютому 2015 року. Події циклу розгортаються в суспільстві, що ділиться за кольором крові, у ньому розгортається революція. Авторка проробила неймовірну роботу описавши все до найменших дрібниць у вигаданому світі, де всі герої мають яскраву емоційну забарвленість. Надприродні здібності та їх використання описані з фантастичними деталями, що підтверджує майстерність стилю авторки.

Тим, хто хоче познайомитися з сумішшю фентезі і антиутопії, рекомендуємо купити книги Вікторії Авеярд. «Скляний меч» являється продовженням «Багряної королеви» — історії про дівчину Мару, на чию долю випала нелегка боротьба за рівність свого народу. Книга написана у жанрі підліткового фентезі, але однозначно сподобається і дорослим читачам. Прихильники творчості Вікторії Авеярд з нетерпінням чекали появи цієї книжки.

У третій частині бестселера «Клітка короля» Вікторії Авеярд повстання посилюється, кожному герою доведеться пройти випробування на вірність своїм друзям і переконанням.

Книги Вікторії Авеярд можна купити в інтернет-магазині "Книгарня Є" з доставкою по всій Україні.

Майкл Бонд — майстер перетворення звичайних ситуацій в чудові пригоди, а його книги видаються по всьому світу, в тому числі і в Україні. Замовити книги Майкла Бонда можна на сайті магазину Книгарня "Є" або купити в мережах магазинів вашого міста.

Сортувати по
Клітка короля
Хіт
Клітка короля
Вікторія Авеярд
251 грн
150 грн
Купити
King's Cage
-10%
King's Cage
Вікторія Авеярд
321 грн
288 грн
Купити
Багряна королева
-2%
Багряна королева
Вікторія Авеярд
176 грн
173 грн
Купити
Скляний меч
-50%
Скляний меч
Вікторія Авеярд
206 грн
103 грн
Купити
Red Queen
-10%
Red Queen
Вікторія Авеярд
334 грн
300 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Страшна знижка до Halloween!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 01.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%