/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maykl-bond/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Майкл Бонд

Майкл Бонд

Життєпис

Творчість Майкла Бонда включає в себе понад півтори сотні книг різних жанрів, включаючи автобіографії, детективи і ряд інших.

Томас Майкл Бонд – відомий британський сценарист і письменник, який спеціалізується на дитячій літературі. Майкл народився 13 січня 1926 року в Ньюбері, маленькому містечку графства Беркшир на південному сході Англії. 

Літературний дебют Майкла відбувся в 1945 році. Приблизно тоді ж він опублікував своє перше оповідання у місцевому журналі. Деякий час після першої публікації Бонд присвятив написанню різних п'єс й прози. У 1958 році з'являється одна з найзнаменитіших робіт автора – розповіді про ведмежа Паддінгтона. 

Посилаючись на біографію Майкла Бонда, літературознавці наводять кілька версій появи цих історій. Згідно з першою, Бонд побачив іграшкового ведмедика в одному з лондонських універмагів, купив його і подарував дружині. Згодом вони назвали іграшку Паддінгтон, і автор написав про неї кілька історій з огляду на свої смаки і спогади з дитинства. За іншою версією, Майкл подарував іграшкового ведмедика синові, який і назвав нового улюбленця Паддінгтон. Пізніше замість звичайних казок з книг батько почав розповідати синові кумедні історії про пригоди ведмедика.

У Паддінгтоні приваблює перш за все його доброта і відкритість всьому світу. Для кожної людини у нього готове і добре слово, і приємне обходження. В які тільки колотнечі він не потрапляє, але завжди примудряється виплутатися з халепи з високо піднятою головою.

Крім книг про ведмежа Паддінгтона, з-під пера Бонда також вийшов цикл оповідань про морську свинку на ім'я Ольга. Ця чудова героїня постійно перетворює звичайні ситуації у чудові пригоди.

Майкл Бонд — майстер створення захопливих пригод, а його книги видаються по всьому світу, в тому числі і в Україні.

Замовити книги Керстін Гір можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 08.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%