Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maykl-bond/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Майкл Бонд - книги та біографія

Майкл Бонд

Творчість Майкла Бонда включає в себе понад півтори сотні книг різних жанрів, включаючи автобіографії, детективи і ряд інших.

Томас Майкл Бонд – відомий британський сценарист і письменник, який спеціалізується на дитячій літературі. Майкл народився 13 січня 1926 року в Ньюбері, маленькому містечку графства Беркшир на південному сході Англії. 

Літературний дебют Майкла відбувся в 1945 році. Приблизно тоді ж він опублікував своє перше оповідання у місцевому журналі. Деякий час після першої публікації Бонд присвятив написанню різних п'єс й прози. У 1958 році з'являється одна з найзнаменитіших робіт автора – розповіді про ведмежа Паддінгтона. 

Посилаючись на біографію Майкла Бонда, літературознавці наводять кілька версій появи цих історій. Згідно з першою, Бонд побачив іграшкового ведмедика в одному з лондонських універмагів, купив його і подарував дружині. Згодом вони назвали іграшку Паддінгтон, і автор написав про неї кілька історій з огляду на свої смаки і спогади з дитинства. За іншою версією, Майкл подарував іграшкового ведмедика синові, який і назвав нового улюбленця Паддінгтон. Пізніше замість звичайних казок з книг батько почав розповідати синові кумедні історії про пригоди ведмедика.

У Паддінгтоні приваблює перш за все його доброта і відкритість всьому світу. Для кожної людини у нього готове і добре слово, і приємне обходження. В які тільки колотнечі він не потрапляє, але завжди примудряється виплутатися з халепи з високо піднятою головою.

Крім книг про ведмежа Паддінгтона, з-під пера Бонда також вийшов цикл оповідань про морську свинку на ім'я Ольга. Ця чудова героїня постійно перетворює звичайні ситуації у чудові пригоди.

Майкл Бонд — майстер створення захопливих пригод, а його книги видаються по всьому світу, в тому числі і в Україні.

Замовити книги Керстін Гір можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image