Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kerstin-gir/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Керстін Ґір

Керстін Ґір

Життєпис

Книги Керстін Гір відразу отримали читацьку любов і світове визнання. 

Керстін Гір — сучасна німецька письменниця, що спеціалізується на жіночих і підліткових романах. Керстін народилася 8 жовтня 1966 року в німецькому місті Бергіш-Гладбах. Спочатку вона сконцентрувалася на вивченні рідної мови і літератури, а також музики та англійської мови. Після цього вона вирушила вивчати курси по бізнесу і психології спілкування, а після завершення отримала спеціальність педагога. І тоді Керстін Гір вирішила знайти себе в сфері літератури. У своїй біографії згадує про дитяче захоплення творчістю.

В середині дев'яностих Гір почала писати любовні романи для жінок. Популярність прийшла до письменниці з книгою «Чоловіки і інші катастрофи», яку пізніше екранізували. Після успішного старту Гір вирішила писати в суміжному напрямку — жанрі іронічної жіночої прози. Так, в 2005 році вона опублікувала книгу «Непристойна пропозиція». Наступні книги теж користувалися великою популярністю. Але власне її пристрасть — фантастика. Ще маленькою дівчинкою вона любила вигадувати історії фентезі, записувала їх і доповнювала власними ілюстраціями. Її перші твори в цьому жанрі навіяні книгами, прочитаними в дитинстві.

У 2009 році письменниця втілила давню мрію в життя, опублікувавши першу книгу з трилогії «Таймлесс», яка стала дуже популярною і навіть була екранізована. Сюжет написаний так, що до останніх сторінок не можна здогадатися, до чого все йде і як можуть закінчитися книги, а фінал стає сюрпризом.

Сьогодні купити книги Керстін Гір можна практично в будь-якому куточку планети.

Книги для підлітків принесли Барбарі Космовській популярність та любов читачів. Ознайомитися з книгами письменниці можна завітавши до мережі «Книгарні Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 11.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%