Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kerstin-gir/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Керстін Ґір - книги та біографія

Керстін Ґір

Книги Керстін Гір відразу отримали читацьку любов і світове визнання. 

Керстін Гір — сучасна німецька письменниця, що спеціалізується на жіночих і підліткових романах. Керстін народилася 8 жовтня 1966 року в німецькому місті Бергіш-Гладбах. Спочатку вона сконцентрувалася на вивченні рідної мови і літератури, а також музики та англійської мови. Після цього вона вирушила вивчати курси по бізнесу і психології спілкування, а після завершення отримала спеціальність педагога. І тоді Керстін Гір вирішила знайти себе в сфері літератури. У своїй біографії згадує про дитяче захоплення творчістю.

В середині дев'яностих Гір почала писати любовні романи для жінок. Популярність прийшла до письменниці з книгою «Чоловіки і інші катастрофи», яку пізніше екранізували. Після успішного старту Гір вирішила писати в суміжному напрямку — жанрі іронічної жіночої прози. Так, в 2005 році вона опублікувала книгу «Непристойна пропозиція». Наступні книги теж користувалися великою популярністю. Але власне її пристрасть — фантастика. Ще маленькою дівчинкою вона любила вигадувати історії фентезі, записувала їх і доповнювала власними ілюстраціями. Її перші твори в цьому жанрі навіяні книгами, прочитаними в дитинстві.

У 2009 році письменниця втілила давню мрію в життя, опублікувавши першу книгу з трилогії «Таймлесс», яка стала дуже популярною і навіть була екранізована. Сюжет написаний так, що до останніх сторінок не можна здогадатися, до чого все йде і як можуть закінчитися книги, а фінал стає сюрпризом.

Сьогодні купити книги Керстін Гір можна практично в будь-якому куточку планети.

Книги для підлітків принесли Барбарі Космовській популярність та любов читачів. Ознайомитися з книгами письменниці можна завітавши до мережі «Книгарні Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image