Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/barbara-kosmovska/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Барбара Космовська - книги та біографія

Барбара Космовська

Книги Барбари Космовської сподобаються тим, хто любить згадувати шкільні роки. І, певна річ, тим, хто зараз навчається у школі. Хоча письменниця успішно пише і для дорослої авдиторії.

Барбара Космовська — польська письменниця, народилася 24 січня 1958 року. Закінчила Гданський університет, після чого працювала вчителькою польської мови. Писати вірші почала, будучи ученицею ліцею. Можливо, тому в якості майбутньої професії вибрала польську мову і літературу, поступово на філологічний факультет Гданського Університету. Мало того, в студентські роки брала участь в різних поетичних конкурсах і неодноразово вигравала престижні міжнародні літературні призи. Після закінчення навчання деякий час викладала польську мову і літературу в одній з середніх шкіл рідного міста. Трохи пізніше вступила до аспірантури і в 1999 році отримала ступінь кандидата наук. Її наукові інтереси — це перш за все література позитивізму і дитяча та молодіжна література.

Літературний дебют припав на роки навчання в ліцеї, отримала численні премії на поетичних конкурсах. У 2000 році опубліковано перший роман «Голодна кицька». Книги авторки хоча і призначені здебільшого для підлітків, але знайдуть місце і в серцях дорослих. Історії змушують по-іншому глянути на життя, переосмислити радість і страждання, самотність й егоїзм, кохання і ревнощі, і таки зрозуміти, в чому полягає справжня цінність життя.

Наприклад, книги «Буба» і «Позолочена рибка» є у списку літератури для додаткового читання у новій шкільній програмі зі «Світової літератури», а сама Барбара Космовська не раз зустрічалася з українськими читачами.

Також рекомендуємо:
Біографія Поліни Кулакової містить багато цікавих фактів. Рекомендуємо купити книги Поліни Кулакової усім шанувальникам трилерів, хоррору та поцінувувачам "свіжої крові" в українській літературі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image