Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ulf-stark/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ульф Старк - книги та біографія

Ульф Старк

Ульф Старк — один із найвідоміших та найпопулярніших дитячих письменників. Його творами зачитуються в усьому світі не тільки діти, а й дорослі. 

Біографія Ульфа Старка вже із самого дитинства була сповнена життєвих випробувань і потрясінь, що пізніше не одноразово віддзеркалювалися у творах автора. Народився письменник 12 липня 1944 року у столиці Швеції. Рання смерть матері й подальше життя тільки з батьком назавжди закарбувалися в пам’яті автора. Образи стосунків батька-сина, дитинства  пізніше неодноразово ставали основними для творів письменника.

Цікавість до письма у Старка пробудилася доволі рано: ще в середній школі його з цим ремеслом познайомив однокласник. 

Ульф Старк передусім пише дитячі книги, але цікавим фактом є те, що його дебют відбувався як автора дорослих творів. У 1964 році він видає свою першу збірку поезії «Ett hål till livet». А вже пізніше Старк спробує себе в дитячому жанрі, якому з 1984 року присвятить усе подальше життя. Також він цікавиться сценарною майстерністю, і навіть адаптує під сценарії кілька художніх книжок.     

Книги Ульф Старка багатогранні. У його творчому доробку є і твори з малюнками для найменших, і романи для дітей та молоді. Сам же автор казав, що його твори про дружбу, про дітей, які спілкуються й самостійно розв’язують  свої проблеми. Старк не боявся у книжках прямо зачіпати найскладніші теми — самотності, смерті, любові, пошуку себе, страждання, суму тощо. Але писав про це дуже легко, просто та зрозуміло. 

Книжки Ульфа Старка багаторазово ставали лауреатами й переможцями найрізноманітніших літературних премій та конкурсів, а самого автора часто називають ідейним спадкоємцем творчості Астрід Ліндгрен.

Помер письменник 2016 року у віці 77 років у Стокгольмі. 

Про дітей та для дітей також і книги Оксани Лущевської. Більше про авторку та її твори ви знайдете на нашому сайті.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image