Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tess-gerritsen/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тесс Ґеррітсен - книги та біографія

Тесс Ґеррітсен

В юності майбутня письменниця захоплювалася природничими науками, особливо біологією, тому коли настав момент вибору професії Тесс коливалася недовго. Спочатку вона отримала ступінь бакалавра антропології в Стенфордському університеті, а в 1979 р, закінчивши Університет Каліфорнії в Сан-Франциско, отримала диплом лікаря. Ординатуру в якості лікаря-терапевта Тесс проходила в Гонолулу, де разом зі своїм чоловіком-лікарем, вона почала власну практику. Думки про можливість написати книгу прийшли в голову Тесс, коли вона тимчасово залишила лікарську практику в зв'язку з народженням дитини.

У 1987 році вийшов перший роман молодого лікаря "Call after Midnight", перший з восьми романів, написаний у жанрі романтичного трилера. Справжній успіх прийшов до письменниці в 1996 році, коли за наполяганням літературного агента вона вирішила перенести свій медичний досвід на сторінки книги. Перший же медичний трилер «Harvest» про нелегальну пересадку органів приніс письменниці приголомшливий успіх.

Крім шаленого успіху, трилер приніс й різку критику з боку колег, зокрема одна з асоціацій лікарів-трансплантологів вимагала не тільки внести зміни в текст, але і звернулася в кінокомпанію Парамаунт, котра купила права на екранізацію, не знімати фільм за мотивами роману. Таким чином, відгуки про Тесс Геррітсен двоякі. Також авторка має цікавий роман «Химера», про астронавтів, які зіштовхнулися з новою формою страшного вірусу. Ця тема актуальна в даний час, як ніколи. Майже кожна людина по-справжньому боїться всяких шкідливих вірусів. Крихітні організми, здатні стерти з лиця землі мільйони людських життів. Нас завжди охоплює паніка, коли в новинах починається істерія з приводу нового виду грипу (в кращому випадку), навіть якщо припустити, що вона може бути дещо перебільшеною. Радимо вам не баритися, а запастися книгами Тесс Геррітсен. Купити книги в Києві можна в одній із крамниць «Книгарні Є».

Якщо бажаєте почитати щось із вітчизняних авторів у  філософсько-психологічному напрямку, гарним прикладом послужать книги нашого співвітчизника Дочинця Мирослава Івановича.

Сортувати по
Двійник. Книга 4
-20%
Двійник. Книга 4
Тесс Ґеррітсен
338 грн
271 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image