Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tess-gerritsen/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тесс Ґеррітсен

Тесс Ґеррітсен

Життєпис

В юності майбутня письменниця захоплювалася природничими науками, особливо біологією, тому коли настав момент вибору професії Тесс коливалася недовго. Спочатку вона отримала ступінь бакалавра антропології в Стенфордському університеті, а в 1979 р, закінчивши Університет Каліфорнії в Сан-Франциско, отримала диплом лікаря. Ординатуру в якості лікаря-терапевта Тесс проходила в Гонолулу, де разом зі своїм чоловіком-лікарем, вона почала власну практику. Думки про можливість написати книгу прийшли в голову Тесс, коли вона тимчасово залишила лікарську практику в зв'язку з народженням дитини.

У 1987 році вийшов перший роман молодого лікаря "Call after Midnight", перший з восьми романів, написаний у жанрі романтичного трилера. Справжній успіх прийшов до письменниці в 1996 році, коли за наполяганням літературного агента вона вирішила перенести свій медичний досвід на сторінки книги. Перший же медичний трилер «Harvest» про нелегальну пересадку органів приніс письменниці приголомшливий успіх.

Крім шаленого успіху, трилер приніс й різку критику з боку колег, зокрема одна з асоціацій лікарів-трансплантологів вимагала не тільки внести зміни в текст, але і звернулася в кінокомпанію Парамаунт, котра купила права на екранізацію, не знімати фільм за мотивами роману. Таким чином, відгуки про Тесс Геррітсен двоякі. Також авторка має цікавий роман «Химера», про астронавтів, які зіштовхнулися з новою формою страшного вірусу. Ця тема актуальна в даний час, як ніколи. Майже кожна людина по-справжньому боїться всяких шкідливих вірусів. Крихітні організми, здатні стерти з лиця землі мільйони людських життів. Нас завжди охоплює паніка, коли в новинах починається істерія з приводу нового виду грипу (в кращому випадку), навіть якщо припустити, що вона може бути дещо перебільшеною. Радимо вам не баритися, а запастися книгами Тесс Геррітсен. Купити книги в Києві можна в одній із крамниць «Книгарні Є».

Якщо бажаєте почитати щось із вітчизняних авторів у  філософсько-психологічному напрямку, гарним прикладом послужать книги нашого співвітчизника Дочинця Мирослава Івановича.

Сортувати по
Двійник
-5%
Двійник
Тесс Ґеррітсен
156 грн
148 грн
Купити
Хірург
-5%
Хірург
Тесс Ґеррітсен
156 грн
148 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%