Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/teri-terri/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тері Террі

Тері Террі

Життєпис

Тері Террі - популярна англійська письменниця, автор книг для підлітків в жанрі трилер, чиї твори завоювали не одну літературну нагороду.Тері Террі має власний блог, хоча і не любить розповідати про особисте життя.

Тері Террі народилася у Франції, жила в Канаді, але весь час переїжджала. Тері займалася науковою діяльністю, вивчала мікробіологію та право у Канаді, і була юристом протягом кількох років, перш ніж переїхати до Австралії. Вона знову вступила до університету і стала окулістом, перш ніж переїхати до Великобританії. 2004 року Террі переїхала до Великобританії, де керувала бізнесом, працювала в школах, благодійних організаціях та бібліотеках, заразом розпочавши творчу кар’єру. Сама авторка жартує, що жила за більшою кількістю адрес, ніж може порахувати. Але це дало їй талант одержимості персонажами, які опиняються в незнайомих місцях. Одночасно, за її словами, вона завжди жила у власному світі, де звичайні правила не діють. Як зазначає письменниця, де б вона не мешкала, чим би не займалася, їй завжди подобалося грати словами. Наразі Тері має можливість писати повний робочий день.

Її дебютний роман «Перезавантаження» - психологічний трилер про світ, що у майбутньому опинився під владою несправедливості й тиранії, став справжнім хітом, бестселером, отримавши відразу декілька престижних відзнак. Друга книга трилогії  вийшла в 2019 році під назвою «Роздвоєння». Того ж року з'явилася і третя частина трилогії - «Звільнення»

Книги Тері Террі не перестають дивувати нестандартністю мислення, нагромадженням дивних подій і неповторною атмосферою причетності. 

Ознайомитися з книгами Тері Террі у Києві можна завітавши до мережі «Книгарні Є» та купивши один із чудових творів автора.

Жоель Діккер - майстер несподіваних фіналів, а його книги розходяться по світу мільйонними тиражами. Замовити книги Жоеля Діккера можна на сайті магазину Книгарня "Є" або купити в мережах магазинів Києва та інших міст.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Персональний подарунок на першу покупку

Додатково 10% знижки

Реєструйся та отримай смс з
промокодом на знижку

Промокод діє тільки сьогодні
Зареєструйся отримай -10%