Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/teri-terri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тері Террі - книги та біографія

Тері Террі

Тері Террі - популярна англійська письменниця, автор книг для підлітків в жанрі трилер, чиї твори завоювали не одну літературну нагороду.Тері Террі має власний блог, хоча і не любить розповідати про особисте життя.

Тері Террі народилася у Франції, жила в Канаді, але весь час переїжджала. Тері займалася науковою діяльністю, вивчала мікробіологію та право у Канаді, і була юристом протягом кількох років, перш ніж переїхати до Австралії. Вона знову вступила до університету і стала окулістом, перш ніж переїхати до Великобританії. 2004 року Террі переїхала до Великобританії, де керувала бізнесом, працювала в школах, благодійних організаціях та бібліотеках, заразом розпочавши творчу кар’єру. Сама авторка жартує, що жила за більшою кількістю адрес, ніж може порахувати. Але це дало їй талант одержимості персонажами, які опиняються в незнайомих місцях. Одночасно, за її словами, вона завжди жила у власному світі, де звичайні правила не діють. Як зазначає письменниця, де б вона не мешкала, чим би не займалася, їй завжди подобалося грати словами. Наразі Тері має можливість писати повний робочий день.

Її дебютний роман «Перезавантаження» - психологічний трилер про світ, що у майбутньому опинився під владою несправедливості й тиранії, став справжнім хітом, бестселером, отримавши відразу декілька престижних відзнак. Друга книга трилогії  вийшла в 2019 році під назвою «Роздвоєння». Того ж року з'явилася і третя частина трилогії - «Звільнення»

Книги Тері Террі не перестають дивувати нестандартністю мислення, нагромадженням дивних подій і неповторною атмосферою причетності. 

Ознайомитися з книгами Тері Террі у Києві можна завітавши до мережі «Книгарні Є» та купивши один із чудових творів автора.

Жоель Діккер - майстер несподіваних фіналів, а його книги розходяться по світу мільйонними тиражами. Замовити книги Жоеля Діккера можна на сайті магазину Книгарня "Є" або купити в мережах магазинів Києва та інших міст.

Сортувати по
Сортувати по