Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dikker-zhoel/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Діккер Жоель

Діккер Жоель

Життєпис

Жоель Діккер - сучасний  письменник, спеціалізується в жанрі роману-трилера.

Жоель Діккер народився в Женеві 1985 року, де навчався в школі. Після публікації новели «Тигр» у 2005 році, Діккер отримує Міжнародну премію молодих авторів і не зупиняється на досягнутому. 

У 27 років Жоель Діккер отримав міжнародне визнання і популярність, написавши роман «Правда про справу Гаррі Квеберта» - "американський" роман з запаморочливим сюжетом.Твір досить складний і багатоплановий, поєднує в собі кілька різних жанрів і інтерпретацію одних і тих же подій з точки зору різних героїв.Замість очікуваного детектива, отримано і сімейну сагу, і роман, який містить тонкі психологічні переходи і переживання. Як виявилося, практично кожному герою було що приховувати, а в фіналі все здається не таким райдужним, як було з самого початку.Книга відразу завоювала прихильність читачів і стала абсолютним світовим бестселером.Тиражі б'ють всі рекорди, а книга завоювала безліч нагород. 

В 2015 році виходить «Книга Балтиморів», де автор запевняє читачів, що краще вчитися по книгах, ніж на своїх помилках, розпорошуючи по дорозі життя свої сили, енергію та час.

Книги Діккера Жоеля завойовують читачів цікавими сюжетами, інтригою в розв'язці, різноманітними теми заздрості, грошей, взаємоповаги і розуміння, братських почуттів, справжньої дружби і любові.

Якщо ви полюбляєте книги детективного жанру, то радимо вам купити книги Жоель Діккера, завітавши до мережі «Книгарні Є». Книги автора зачаровують з перших сторінок і ця чарівність не проходить до самого фіналу. Романи Жоель Діккера - ковток свіжого повітря і одні з найкращих детективних бестселерів ХХІ століття.

Пропонуємо вашій увазі літературну спадщину Вільяма Шекспіра, купити різноманітну збірку творів якого можна в мережах магазинів "Книгарня Є".

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 12.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%