Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/teodor-drayzer/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Теодор Драйзер

Теодор Драйзер

Життєпис

Теодор Драйзер – відомий американський письменник і громадський діяч, сама біографія якого (ним, до речі, написана) вже могла б бути сюжетом для захоплюючого та драматичного роману. Народився він у 1871 році в багатодітній родині. Батьки Теодора займалися прядінням шерсті. Із малечку він був змушений переживати численні негаразди, пов’язані з родиною. Так, під час пожежі було знищено їх шерстяний бізнес, згодом батько отримав важкі травми на роботі, а троє старших братів Теодора загинули.  Родина збідніла, і на певний час Драйзер навіть був змушений покинути навчання в Індіанському університеті, оскільки не мав можливості його оплачувати. Молодий чоловік працював дрібним клерком, різноробочим, візником фургона. З часом отримав професію репортера. Можливо, саме тоді, поринувши в життя пересічного люду, він почав збирати сюжети для майбутніх творів. 

Книги Драйзера – віддзеркалення його бачення американського життя. Збудовані на фактологічності й натуралістичності подій, вони привертають увагу реалістичністю (подекуди - надмірною), багатством подробиць. Так, роман «Фінансист» описує злети й падіння комерсанта Каупервуда у Філадельфії, паралельно з цим змальовуючи особливості життя фінансової еліти США та критикуючи її за відсутність етичності й порядності. Інший відомий твір Драйзера, «Американська трагедія» - про трагізм людини, котра задля забезпеченого життя іде на вбивство коханої. Цікаво, що цей роман вийшов українською мовою ще в 1955 році. 

Усі твори Драйзера мають виразно соціальну направленість. Вони засуджують світ фінансової наживи й розрахунку, де не лишилося місця людським почуттям. Письменник намагався показати, що в гонці за матеріальним ми забуваємо про вічне. Якщо ж є бажання зануритись у фентезійний світ, то ми маємо для вас книги Ріка Ріордана.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Шалена ніч!

Тримай 25% на ВСЕ

Діє до 11:00 29.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%