Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/taras-lyutiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тарас Лютий - книги та біографія

Тарас Лютий

Тарас Лютий - український прозаїк, поет, філософ, є учасником гурту "Четверо з Полонезу".  Перекладає поезію Ніцше. Автор досліджень, що зачіпають моменти історії філософії та антропології.У 1996 р. закінчив  факультет електроакустики Київського політехнічного інституту, а через певний час отримав диплом магістра філософії в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”. З 2016 р. - професор кафедри філософії та релігієзнавства Києво-Могилянської академії.  Автор коротких культурологічних есеїв для видання «Український Тиждень». Автор монографій «Нігілізм: анатомія Ніщо», «Розумність нерозумного», збірки оповідань «Вулики сновидінь», до того ж співавтор дилогії: «Культура масова і популярна: теорії та практики» та «Ідеологія: матриця ілюзій, дискурсів і влади».

Пан Тарас  один із найпомітніших українських. Він написав більше ніж  40 досліджень, також періодично читає лекції – не лише студентам університету, але й для широкого загалу.

2016 року монографія «Ніцше. Самоперевершення» увійшла до найкращих книжок  БукФоруму. У своїй книзі "Ніцше. Самоперевершення" автор простежує еволюцію Фридриха Ніцше, що руйнує велику кількість міфів, якими огорнута ця незвичайна фігура. Книга описує біографю Ніцше, чіткий аналіз  досліджень і рецепції ідей. Книжка також містить детальний словник понять, що простежуються у філософії німецького генія. Пан Тарас особисто відвідав найвизначніші місця, що стосуються життя і творчості філософа.  Також Тарас Лютий є науковим редактором книжки "Ранкова зоря", перекладачем якої виступив Вахтанг Кебуладзе. Редакторка книжки - Богдана Романцова. 

В художніх творах автор вибирає ідеальний баланс, прямо і зрозуміло викладає матеріал і в такій формі, що навіть не спеціаліст може порефлексувати над темою і сформувати свою особисту думку. Твори Тараса Лютого доступні для замовлення в інтернет-магазині Книгарні Є з доставкою по всій Україні.

Книги Пауля Целана було б цікаво купити читачам, які мають охоту ознайомитися з творчістю одного з найзагадковіших і цікавих поетів ХХ століття.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image