Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/taras-lyutiy/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тарас Лютий

Тарас Лютий

Життєпис

Тарас Лютий - український прозаїк, поет, філософ, є учасником гурту "Четверо з Полонезу".  Перекладає поезію Ніцше. Автор досліджень, що зачіпають моменти історії філософії та антропології.У 1996 р. закінчив  факультет електроакустики Київського політехнічного інституту, а через певний час отримав диплом магістра філософії в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”. З 2016 р. - професор кафедри філософії та релігієзнавства Києво-Могилянської академії.  Автор коротких культурологічних есеїв для видання «Український Тиждень». Автор монографій «Нігілізм: анатомія Ніщо», «Розумність нерозумного», збірки оповідань «Вулики сновидінь», до того ж співавтор дилогії: «Культура масова і популярна: теорії та практики» та «Ідеологія: матриця ілюзій, дискурсів і влади».

Пан Тарас  один із найпомітніших українських. Він написав більше ніж  40 досліджень, також періодично читає лекції – не лише студентам університету, але й для широкого загалу.

2016 року монографія «Ніцше. Самоперевершення» увійшла до найкращих книжок  БукФоруму. У своїй книзі "Ніцше. Самоперевершення" автор простежує еволюцію Фридриха Ніцше, що руйнує велику кількість міфів, якими огорнута ця незвичайна фігура. Книга описує біографю Ніцше, чіткий аналіз  досліджень і рецепції ідей. Книжка також містить детальний словник понять, що простежуються у філософії німецького генія. Пан Тарас особисто відвідав найвизначніші місця, що стосуються життя і творчості філософа.  Також Тарас Лютий є науковим редактором книжки "Ранкова зоря", перекладачем якої виступив Вахтанг Кебуладзе. Редакторка книжки - Богдана Романцова. 

В художніх творах автор вибирає ідеальний баланс, прямо і зрозуміло викладає матеріал і в такій формі, що навіть не спеціаліст може порефлексувати над темою і сформувати свою особисту думку. Твори Тараса Лютого доступні для замовлення в інтернет-магазині Книгарні Є з доставкою по всій Україні.

Книги Пауля Целана було б цікаво купити читачам, які мають охоту ознайомитися з творчістю одного з найзагадковіших і цікавих поетів ХХ століття.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%