Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stiven-levitt/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стівен Левітт - книги та біографія

Стівен Левітт

Книги Стівена Левітта торкаються різних економічних тем, зокрема теми правопорушень, політики та спорту. 

Стівен Левітт — американський економіст, письменник, автор книжок про нестандартне мислення і поширені види злочинів. У 2006 році журнал «Time» помістив Левітта у список «100 людей, які формують наш світ». Також його нагородили медаллю Джона Бейтса Кларка, яку Американська економічна асоціація вручає молодим фахівцям. Народився 29 травня 1967 року. У 1989 році закінчив Гарвардський Університет, пізніше здобув докторський ступінь з економіки в Массачусетському технологічному інституті. Нині обіймає посаду професора економіки в Чиказькому університеті. Деякий час працює редактором університетського журналу. У 2009 році Левітт стає співзасновником «The Greatest Good» — консалтингової компанії в галузі бізнесу та благодійності. 

Біографія Стівена Левітта підкреслює його різнобічні інтереси: він цікавиться політикою, злочинністю, економікою та бухгалтерією. Крім книжок, автор пише статті, які з радістю публікують наукові видання.

Публікація першої книжки автора під назвою «Дитяча злочинність і покарання» відбулася в 1998 році. У наступні роки видали ще кілька його робіт. Разом зі Стівеном Дабнером —співавтор бестселера «Фрікономіка», який побачив світ у 2005 році. Публікація книжки «Фрікономіка» швидко привернула до себе увагу читачів. У ній автор збирає неочевидні факти з повсякденного життя та наводить провокаційні приклади. Крім того, Левітт і Дабнер ведуть блог на економічні теми.

Творчість Стівена Левітта допомагає віднайти не лише розуміння складних економічних процесів та ірраціональних моментів, а й розвинути креативність і нестандартне мислення.

Ігор Панасов та його біографія дають можливість пізнавати світ, вивчаючи життя талановитих людей.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image