Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ihor-panasov/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ігор Панасов - книги та біографія

Ігор Панасов

Книги Ігоря Панасова охоплюють біографії талановитих людей для читачів різного віку. 

Ігор Панасов — музичний критик, журналіст, письменник, колишній редактор онлайн-проєкту «Cultprostir», протягом різних років працював у журналах Viva ! та «Esquire Україна». Його новим проєкт — авторський сайт «Karabas Live». Філологічний фах майбутнього автора вийшов за рамки диплому й перетворився на журналістський. За словами самого Панасова, це сталося, коли він почав працювати в друкованій пресі, брати інтерв'ю в артистів та ходити на концерти.

Біографія Ігоря Панасова розповідає про набір захоплень, які впливають на творчість автора: музика, кіно та спорт в різних його виявах.

У 2020 році виходить друком відома біографія «Алан Бадоєв». У 2018-2019 роках Ігор Панасов проводить інтерв'ю з головним героєм, яке лягає в основу книжки. Видання містить сім розділів, кожен із яких висвітлює головні етапи життя відомого українського режисера та його близьких людей. У книжці наявні унікальні фото з особистого архіву Алана Бадоєва. 

Творчість Ігоря Панасова також охоплює книжки, що входять до серії «Видатні українці». Біографії відомих українців на прикладі історій успіху виховують в дітях цілеспрямованість, упевненість та слугують джерелом натхнення. У книжках детально та зрозуміло викладена інформація про видатних українців, серед яких — футбольний тренер Валерій Лобановський, музикант Кузьма Скрябін, перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк. Ці книжки — мотиваційна література для дітей і підлітків, адже вони навчають докладати зусиль, якщо прагнеш досягти бажаного, та показують, що немає нічого неможливого.

Твори Говарда Шульца розповідають секрети успіху та історію створення Starbucks і рекомендовані до прочитання тим, хто потребує гарної мотивації.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image