Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/govard-shults/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Говард Шульц

Говард Шульц

Життєпис

Говард Шульц у книгах ділиться секретами управління, розповідає про труднощі, з якими він зіткнувся, і готовність піти на ризик заради своєї мрії. 

Говард Шульц — відомий американський бізнесмен, засновник імперії Starbucks в її нинішньому вигляді. Свого часу Говард починає роботу найманим робітником у маленькій мережі кавових магазинів у Сіетлі. Згодом він стає власником компанії та робить її справжнісінькою імперією.

Говард народився 19 липня 1953 року у Брукліні (Нью-Йорк) у звичайній американській родині. 

Біографія Говарда Шульца розповідає цікаву історію успіху. Він починає працювати в достатньо ранньому віці: продає газети, працює в місцевому кафе барменом, а згодом — у магазині хутра. Це — перші та далеко не найприємніші методи заробітку. Сам же Говард завжди мріяв заснувати власну справу. 

Говард Шульц здобув освіту в Північно-Мічиганському Університеті. У 1982 він влаштовується на роботу в компанію Starbucks, яка тимчасом продавала тільки кавові зерна. Його захоплює бажання створити свою мережу кав'ярень, куди люди приходитимуть не просто попити кави, але й відпочити, поговорити та приємно провести дозвілля. Подібні ідеї не викликали особливої підтримки у власників компанії, тому Говардові доводиться покинути роботу. Пізніше відкриває власну кав'ярню в Сіетлі, в якій утілює свої ідеї. Згодом йому вдається викупити Старбакс і перетворити його у всеамериканський бренд. 

У 1997 році він видає книжку «Влийте в неї своє серце», в якій розповідає історію створення Starbucks. У 2011 році видана друга книга бізнесмена — «Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави…», написана у співавторстві з Джоанн Гордон.

Твори Говарда Шульца — це нова порція натхнення, оскільки сам автор — хороший приклад досягнення успіху.

Вірші Василя Стуса стали справжнім символом опору політичному режиму і безсмертним утвердженням внутрішньої свободи.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%