Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/govard-shults/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Говард Шульц - книги та біографія

Говард Шульц

Говард Шульц у книгах ділиться секретами управління, розповідає про труднощі, з якими він зіткнувся, і готовність піти на ризик заради своєї мрії. 

Говард Шульц — відомий американський бізнесмен, засновник імперії Starbucks в її нинішньому вигляді. Свого часу Говард починає роботу найманим робітником у маленькій мережі кавових магазинів у Сіетлі. Згодом він стає власником компанії та робить її справжнісінькою імперією.

Говард народився 19 липня 1953 року у Брукліні (Нью-Йорк) у звичайній американській родині. 

Біографія Говарда Шульца розповідає цікаву історію успіху. Він починає працювати в достатньо ранньому віці: продає газети, працює в місцевому кафе барменом, а згодом — у магазині хутра. Це — перші та далеко не найприємніші методи заробітку. Сам же Говард завжди мріяв заснувати власну справу. 

Говард Шульц здобув освіту в Північно-Мічиганському Університеті. У 1982 він влаштовується на роботу в компанію Starbucks, яка тимчасом продавала тільки кавові зерна. Його захоплює бажання створити свою мережу кав'ярень, куди люди приходитимуть не просто попити кави, але й відпочити, поговорити та приємно провести дозвілля. Подібні ідеї не викликали особливої підтримки у власників компанії, тому Говардові доводиться покинути роботу. Пізніше відкриває власну кав'ярню в Сіетлі, в якій утілює свої ідеї. Згодом йому вдається викупити Старбакс і перетворити його у всеамериканський бренд. 

У 1997 році він видає книжку «Влийте в неї своє серце», в якій розповідає історію створення Starbucks. У 2011 році видана друга книга бізнесмена — «Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави…», написана у співавторстві з Джоанн Гордон.

Твори Говарда Шульца — це нова порція натхнення, оскільки сам автор — хороший приклад досягнення успіху.

Вірші Василя Стуса стали справжнім символом опору політичному режиму і безсмертним утвердженням внутрішньої свободи.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image