Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stiven-fray/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стівен Фрай - книги та біографія

Стівен Фрай

Повне ім'я:Stephen Fry

Стівен Фрай (Stephen Fry) - популярний британський комік, телеведучий, режисер, письменник та директор футбольного клубу «Норвіч Сіті».

Талановитий актор та успішний письменник Стівен Фрай народився 24 серпня 1957 року у Лондоні, вищу освіту здобув у Квінз-коледжі в Кембриджі, саме там він познайомився з майбутнім колегою по комедійному жанру та письменству Г’ю Лорі.

Дебют Стівена Фрая як актора відбувся у 1982 році з виходом телепрограми «Cambridge Footlights Revue», згодом він братиме участь у зйомках фільмів «Рибка на ім'я Ванда» (1988), «Вітер у вербах» (1996), «Вайлд» (1997), «Шкільні роки Тома Брауна» (2005), «V означає Вендетта» (2006), «Шерлок Холмс: Гра тіней» (2011), «Пісочний чоловік» (2021) та інших.

Дебютний роман автора «Liar» був виданий у 1991 році, згодом автор напише та видасть ще чимало художніх, науково-популярних та автобіографічних творів, найвідомішими з яких стали:

Книги Стівена Фрая вражають різноманітністю жанрів й тем, а також талановитістю авторського задуму. Навіть на сторінках автобіографічних творів йому вдається влучно використати сатиру й створити глибокий текст, який тримає в напрузі.

Читачі, які цінують якісний гумор, полюбляють історії з глибоким розумінням людської природи та стародавню грецьку міфологію знайдуть у творчому доробку письменника чимало цікавих творів, купити книги Стівена Фрая зручно та вигідно ви можете на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image