Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/shayna-ali/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Шайна Алі - книги та біографія

Шайна Алі

Повне ім'я:Shainna Ali

Шайна Алі - сучасна американська правозахисниця, письменниця й консультантка з питань ментального здоров’я, яка спеціалізується на дослідженні й зціленні особистості.

Докторка Шайна Алі є авторкою серії науково-популярних книжок й посібників про любов до себе, на сторінках своїх творів письменниця прагне дестигматизувати консультування з питань психічного здоров'я й допомогти людям у всьому світі усвідомити важливість його зміцнення.

Шайна Алі є ведучою подкасту «The Mental Wellness Practice», а також власницею компанії «Integrated Counseling Solutions, LLC» яка займається консультуванням та консалтингом з питань психічного здоров'я, розташована у Вінтер-Парку, штат Флорида.
В мережі можна зустріти не лише книги Шайни Алі, зокрема її найпопулярніше видання «Полюбіть себе. Щоденник, який допоможе змінити ваше життя», але й чисельні статті й дописи авторки, які публікувалися на «Yahoo», «Bustle», «NPR», у «The Washington Post« та «The Insider».

Інші книги письменниці Шайни Алі :

  • «Designing Healthy Boundaries: A Guide to Embracing Self-Love, Building Better Boundaries, and Protecting Your Peace»;
  • «Luna Finds Love Everywhere: A Self-Love Book for Kids»;
  • «The Self-Love Planner: Reflection Prompts, Empowering Exercises, and Daily Inspiration for Your Personal Growth Journey»;
  • «The Self-Love Workbook For Teens: A Transformative Guide to Boost Self-Esteem, Build a Healthy Mindset, and Embrace Your True Self».

Вона знає, як навчитися любити себе й нарешті почати жити на повну, й залюбки ділиться цими знаннями на сторінках своїх творів, купити книги Шайни Алі українською мовою ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є», або офлайн-книгарнях мережі вашого міста.

 

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image